رویداد24

وزارت کشاورزی اعلام کرد
رییس مرکزاصلاح نژاد دام و بهبود تولیدات دامی اعلام کرد: با توجه به افزایش عرضه گوشت قرمز برای ماه رمضان و کاهش قیمت محصول در بخش تولید، تجربه‌ نشان داده سیستم دلالی اجازه این کار را نخواهد داد و حتی شاید قیمت گوشت قرمز به ویژه گوشت گوسفندی افزایش یابد؛ لذا ناظران باید جدی‌تر از گذشته به بازار ورود کنند و اجازه سودجویی عده‌ای خاص را علیه مصرف‌کنندگان ندهند.
همزمان با اهدای 16خودرو به خانواده شهدای پلاسکو صورت می گیرد
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: تحویل نخستین سری محصولات دناپلاس ایران خودرو از مردادماه آغاز می شود و 16دستگاه نخست تولیدی از این محصول به پاس ایثارگری شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو به خانواده این عزیزان اهدا خواهد شد.
استقراض ۵ هزار میلیاردی از بانک مرکزی
معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه دولت موفق شده سیر قهقرایی اقتصاد ایران را متوقف کند، گفت: دولت قبل ۵ هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی برای پرداخت یارانه نقدی استقراض کرد.
واکنش مثبت بازار به نتایج انتخابات
در حالی که آمارهای رسیده از وزارت کشور درباره دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران تا این لحظه گویای پیروزی حسن روحانی است با خوش بینی فعالان بازار سرمایه نسبت به آینده توافقات ایران و قدرت های جهان دماسنج بازار سرمایه کانال ۸۱ هزار واحدی را رد کرده است.
مدیر گروه بانکداری اسلامی:
مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی گفت: عدم رعایت مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی‌ترورویسم بانک‌های ما را با مشکل جدی مواجه کرده است. در واقع رتبه اعتباری بانک‌های ما پایین آمده و همکاری با بانک‌های ایرانی اقدامی پر ریسک تلقی می‌شود.
رییس کل بانک مرکزی:
رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر اهمیت حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، گفت: ایرانیان امروز رسالت تاریخی خود را ایفا و زمینه رشد و تعالی کشور را فراهم می کنند.
رییس کل بانک مرکزی معتقد است: در شرایط موجود هیچ عاملی نمی تواند تاثیر مهم و معناداری در شرایط با ثبات بازار ارز داشته باشد.
مدیر عامل توانیر:
مدیرعامل توانیر گفت: در حالی که نزدیک به یک میلیارد نفر در سراسر دنیا بی برق هستند ما گسترش خوبی در بحث صنعت برق کشور داشته ایم.
آخوندی:
عباس آخوندی به روزنامه شرق گفت:نتیجه سیاست شهرفروشی آقای قالیباف و بی‌تدبیری‌های گسترده دولت پیشین در حوزه مسکن در آمارگیری سال ١٣٩٥ خودش را به‌ شکل کامل نشان داده است.
نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران:
با نزدیک شدن به روز انتخابات، پافشاری کاندیداها بر وعده انتخاباتیشان بیشتر شده است. این در حالی است که از هفته های گذشته هشدارهای کارشناسان و اقتصاددان ها درباره خطر برخی وعده های اقتصادی از جمله افزایش یارانه و محقق نشدن برخی طرح های اشتغال زایی بیشتر شده و همسو با آن انتقادها نیز افزایش یافته است.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه