رویداد24

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:
پزشکیان گفت: متاسفانه برخی از ما نگاه ملی نداریم. این درست نیست که اقسام فشارها را برای احداث سد و یا اخذ مجوز حفر چاه اعمال کنیم و بعد که به مشکل برخوردیم وزیر را مقصر معرفی کنیم.
عضو فراکسیون گمرک مجلس:
حسن‌پور گفت: اولویت کار کرباسیان احترام به قانون است و تمام دستورها و بخشنامه‌هایی که در طول ریاست خود در گمرک صادر کرده در راستای اجرای بهتر قانون، تکریم ارباب رجوع، کاهش بوروکراسی و بهبود فضای کسب و کار بوده است.
دادستان عمومی و انقلاب تهران مطرح کرد
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در پرونده ‌های مهم مالی مانند پرونده ‌های موسسات مالی و اعتباری اولویت نخست استرداد وجوه مالباختگان است.
گزارش اختصاصی رویداد۲۴ از زمزمه‌های یک بحران جدید در موسسات اعتباری؛
پیگیری تخلفات گسترده در یک موسسه اعتباری و تلاش برای شفافیت مالی در راستای مقررات بانک مرکزی توسط مدیر عامل، منجر به برکناری او شد.
تاجگردون:
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رای من به ابقای «عباس آخوندی» در دولت دوازدهم مثبت است، گفت: آخوندی به عنوان وزیر راه و شهرسازی در دولت بعد باقی خواهد ماند.
مجموع طلبی که بانک مرکزی از دولت و بانک‌ها دارد در آخرین ارزیابی به حدود ۱۶۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
حکم تایید روحانی برای سیف؛
رئیس جمهور در مراسم رأی اعتماد به وزرا، ولی الله سیف را بعنوان رئیس کل بانک مرکزی معرفی کرد و گفت: سیف، فردی فعال ، با نشاط و با تجربه است.
واکنش وزارت صنعت به فضاسازی واردکنندگان خودرو:
در حالیکه با اقدام اخیر وزارت صنعت، معدن و تجارت در توقف ثبت سفارش جدید برای واردات خودرو برخی واردکنندگان با هدف فشار بر این وزارتخانه از توقف واردات و افزایش قیمت خودروهای وارداتی سخن می‌گویند قائم‌مقام این وزارتخانه به این فضاسازی‌ها واکنش نشان داده و تاکید کرد که واردات خودرو همچنان ادامه داشته و با توجه به افزایش شدید واردات، قیمت خودروهای وارداتی نه افزایش بلکه باید کاهش یابد.
عضو کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم شازند در مجلس:
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: ارزیابی ها نسبت به عملکرد مهندس حجتی در صدارت وزارت جهادکشاورزی امری نسبی است.
فرشاد مومنی:
فرشاد مومنی با بیان اینکه برنامه وزرای پیشنهادی دولت تناسبی با مشکلات اقتصادی ندارد بیان کرد: برنامه‌های وزرا طوری تدوین شده که بیشتر بیانگر آمال‌ و آرزوهاست.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
پیشخوان روزنامه