رویداد24

واکنش دو نماینده مجلس به سخنان اخیر فتاح در گفت‌وگو با رویداد۲۴:
دو نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد هستند که نه‌تنها باید به سخنان و کنایه‌های اخیر فتاح به روحانی در مورد حذف یارانه‌ها و سپردن مسئولیت آن به کمیته امداد، بی‌اعتنا بود، بلکه به نظر می‎رسد فتاح برای حمله به دولت چنین سخنانی را مطرح کرده است.
مدیرعامل فولادمبارکه اعلام کرد:
مدیرعامل فولادمبارکه از رشد ۳۳/۵ درصدی عرضۀ محصــولات فولادمبارکـــه به بازارهای داخلی در شش ماهۀ نخست سال جاری خبر داد و گفت: این میزان افزایش عرضه به منظــــور تأمیـــن حداکثـــری بازارهای داخلی و از محل افزایش تولید و کاهش سهم صادرات جایگزین شده است.
در مراسم روز جهانی استاندار با حضور معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت
در مراســـم روز جهانـــی استاندارد که با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر صنعت، معــــدن و تجــارت در ســالن اجلاس ســـــــران برگـــزار شد، از شـــــرکت فولادمبارکۀ اصفهان به عنوان واحد نمونۀ ملی تجلیل شد.
رییس کل گمرک ایران:
رییس کل گمرک ایران گفت: روش کار اکنون به گونه‌ای است که کالای صادرکنندگان پس از بارگیری از محل تولید یا انبار صادرکننده مستقیماً به مرزهای خروجی ارسال و تشریفات گمرکی آن در کمترین زمان در گمرک مرزی انجام می‌شود.
با توجه به موضع‌‌گیری‌های اخیر ترامپ؛
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۷۵ درصد کاهش به ۱۲۸۰ دلار و ۴۸ سنت رسید.
با توليد ورق‌های زير ٣ ميليمتر؛
معاون فروش فولادمبارکه می‌گوید که فولاد مبارکه توانسته است جلوی مافیای واردات را بگیرد و سال‌هاست که خودروسازان به دلیل صرفه جویی، از فولاد مبارکه مواد مورد نیاز خود را خریداری می‌کنند.
همسویی اروپا با ایران؛
خوش چهره گفت: کشورهایی مثل چین، هند و یا کره جنویی از جمله متقاضیان اصلی نفت ایران کاملا با مواضع ایران همراه هستند و عقب نشینی نخواهند کرد.
با توجه به آغاز طرح ریسجتری:
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه با آغاز رجیستری، تمامی گوشی‌های فعال در سامانه ثبت شده و این کار نیز هزینه‌ای برای مردم ندارد، گفت: عوارض گمرکی برای گوشی در حد پنج درصد است و تاثیری در بازار ندارد. ظرف هشت روز آینده نیز برندهایی را که دیگر نمی‌توان از گوشی‌های قاچاقشان استفاده کرد اعلام می‌کنیم.
وزیر راه وشهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی که به همراه معاون اول رئیس‌جمهوری به منظور دیدار و رایزنی با مقامات بلندپایه ترکیه و شرکت در نهمین اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی دی ۸ به ترکیه سفر کرده با احمد ارسلان وزیر حمل و نقل و ارتباطات آن کشور دیدار و گفتگو کرد.
الیاس حضرتی:
حضرتی گفت: اردکانیان چندین سال است که مسئولیت سنگینی را در حوزه آب سازمان ملل دارد و کاملا به مناطق بحران خیز آب کره زمین احاطه دارد، بنا بر این قطعا راه حل ها و برنامه های سازنده ای در زمینه حل مشکل آب در ایران ارائه خواهد داد.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پیشخوان روزنامه