رویداد24

رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید مطرح کرد
رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: افرادی که بانک دی را غارت کردند در بانک سرمایه‌ هم اختلاس کردند. این 31 نفر در تمام بانک‌ها دست انداخته‌اند. یکی از مبالغ اختلاس در بانک سرمایه 1100 میلیارد تومان بوده که به اسم یک شرکت، زمینی که ارزش آن 100 میلیارد بود را به عنوان وثیقه، سندسازی کردند و روی آن 1100 میلیارد تومان وام گرفتند. این مبلغ دیگر غیرقابل وصول است این 31 نفر باید هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.
مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور:
مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: حذف روادید گام ارزشمندی در جهت توسعه اقتصادی منطقه آزاد اروند و کشور است و پیام مهم این کار در منطقه آزاد، امنیت و صلح و دوستی مردم مرزنشین و کشور به جهان است.
وزیر نفت :
زنگنه گفت: ما آماده صدور گاز به امارات طبق قرارداد هستیم، از این به بعد نوبت کرسنت است که اقدام کند.
رئیس کمیسیون اقتصادی:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین موضوع در بودجه سال آینده بحث هدفمندی یارانه‌ها است که پرداخت نقدی دولت به 23 هزار میلیارد تومان می‌رسد. این یعنی حدود 40 درصد از یارانه‌بگیران در سال آینده حذف خواهند شد که مجلس باید روی این پیشنهاد بررسی دقیقی داشته باشد.
امیر سیاری:
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه انبار انرژی جهان درمنطقه خلیج فارس قرار دارد، گفت: روزانه ۱۷میلیون بشکه نفت از تنگه هرمز،۱۰میلیون بشکه ازتنگه مالاکا وحدود۳ میلیون بشکه از تنگه باب المندب وکانال سوئز عبور می کند.
در لایحه بودجه 97 تعیین شد
دولت در لایحه بودجه ۹۷ عوارض خروج از کشور را با افزایش سه‌برابری مواجه کرد.
اختصاص ۳ هزار و ۳۰۰ هزار میلیارد تومان برای یارانه نان و خرید تضمینی گندم
براساس لایحه بودجه سال 97 حدود 23 میلیون نفر از تعداد یارانه‌بگیران کم خواهد شد؛ یعنی یک‌سوم یارانه‌بگیران از دریافت یارانه حذف می‌شوند.
آخرین وضعیت بیت کوین در بازار جهانی؛
قیمت بیت کوین تا 13 هزار دلار کاهش پیدا کرد که باعث شد تا قیمت این پول دیجیتال سقوط آزاد 18 میلیون تومانی در بازار ایران داشته باشد.
رشد شدید قیمت در بازار خودرو داخلی؛
زمانی در تمام نمایشگاه‌های سطح شهر انواع خودروهای خارجی به چشم می‌خورد. که البته هنوز هم هست اما شرایط نسبت به گذشته تغییر کرده است. هر که بامش بیش برفش بیشتر.
احمد توکلی طی نامه‌ای به روحانی اعلام کرد:
امروز طی نامه ای با امضای سازمان دیده بان شفافیت و عدالت به آقای رئیس جمهور هشدار دادیم که اخیرا تصویب یک پیشنهاد شبهه ناک در دستورکار هیات دولت قرار گرفته است که تصویب آن دارای عوارض اقتصادی و سیاسی مفسده انگیزست.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین