تاریخ انتشار: ۱۲:۴۲ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶
ملی پوش کشتی فرنگی گفت: من با سرمربی تیم ملی هماهنگ هستم و نمی دانم چرا برخی شایعه درست می کنند.

رویداد۲۴-ملی پوش کشتی فرنگی گفت: من با سرمربی تیم ملی هماهنگ هستم و نمی دانم چرا برخی شایعه درست می کنند. قرار نگرفتن نام سعید عبدولی در آخرین لیست اعلام شده از سوی کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی جهت برپایی اردو برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بار دیگر این فرنگی کار باتجربه را با حاشیه هایی روبرو کرد.

برخی از رسانه ها از اخراج دارنده مدال برنز رقابت های جهانی 2017 و المپیک 2016 از تیم ملی توسط کادرفنی خبر دادند.

احد پازاج، مدیر تیم ملی کشتی فرنگی نیز دلیل خط خوردن سعید عبدولی از لیست اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را صرفا غیبت های این کشتی گیر در اردوی تیم ملی عنوان کرد.

با اینکه عبدولی قبلا از عدم تمایل خود برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خبر داده بود، حالا دلیل عدم حضورش در تمرینات را مصدومیت عنوان می کند.

برای اطلاع از شرایط این فرنگی کار اندیمشکی دقایقی با او همکلام شدیم.

سعید عبدولی درباره غیبتش در اردوی آسیایی تیم ملی گفت: من قبل از این هم گفته بودم که حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در برنامه ام نیست. با این حال وقتی مسابقات جام تختی در ماهشهر برگزار می شد، به کادرفنی و شخص علی اشکانی سرمربی تیم ملی گفتم که من دچار مصدومیت هستم و نمی توانم در مسابقات آسیایی روی تشک بروم. آن موقع هم اشکانی به من گفت که به معالجه کتف مصدومم برسم و حتی اعلام آمادگی کرد که به من کمک کند. حالا نمی دانم چه شده که صحبت از اخراج من وسط آمده است.

وی در واکنش به اینکه پازاج غیبت او را غیرموجه دانسته است، عنوان کرد: من با علی اشکانی هماهنگ هستم و با آقای پازاج ارتباط خاصی ندارم. حتی دیشب یکی از دوستانم به حالت عصبانی به من گفت که چرا دوباره برای تو حاشیه درست کرده اند. من هم به علی اشکانی زنگ زدم و شرایطم را توضیح دادم. او هم گفت که این حاشیه ها کار برخی هاست که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. سرمربی تیم ملی اعلام کرد هر زمان که مصدومیتم برطرف شد، اعلام کنم تا نام مرا در لیست قرار دهند چون با ذکر نام من در لیست و غیبتم در اردو، حاشیه هایی ایجاد می شود.

دارنده مدال برنز جهان در سال 2017 در خصوص وضعیت مصدومیتش تصریح کرد: وقتی پیش پزشک رفتم، گفت که باید ام ار ای بگیرم. این کار را کردم و به گفتند که کتفم آسیب جدی دیده است و حتی صحبت از جراحی هم شد. به هر حال فعلا مشغول لیزر درمانی هستم و تا 60 درصد بهبود یافته ام. فکر می کنم با این روند بتوانم از 10 روز دیگر تمریناتم را پیگیری کنم. انشاالله می توانم از سال آینده خودم را برای بازی های آسیایی و مسابقات جهانی آماده کنم.

منبع: ایران آنلاین
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین