تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
علی مویدی، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از راه ‌اندازی خانه ‌های ورزش روستایی در استان های سراسر کشور خبرداد و گفت: این اقدام امسال با هدف توسعه ورزش بومی و محلی و کاهش آسیب در روستاها انجام شد که در خور تحسین در حوزه پیشگیری از اعتیاد بود.

رویداد۲۴-علی مویدی، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از راه ‌اندازی خانه ‌های ورزش روستایی در استان های سراسر کشور خبرداد و گفت: این اقدام امسال با هدف توسعه ورزش بومی و محلی و کاهش آسیب در روستاها انجام شد که در خور تحسین در حوزه پیشگیری از اعتیاد بود. علی مویدی روز سه شنبه در شصت و چهارمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد که در ستاد برگزار شد، گفت: هر چه درحوزه پیشگیری از اعتیاد و این کمیته سرمایه ‌گذاری کنیم درحوزه صیانت کمتر هزینه پرداخت خواهیم کرد.

قائم مقام دبیرکل ستاد با بیان اینکه یکی ازمطالبات ریاست جمهوری، ارتقای امید و نشاط عمومی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی است، اظهار کرد: معتقدیم توجه به این امر؛ موجب رفع گرفتاری‌های ناشی از اعتیاد می‌شود، بنابراین از همه دستگاه‌های فرهنگی و پیشگیری کشور می‌خواهیم در اجرای برنامه‌های خود به آن توجه کنند.
وی افزود: تولید برنامه تخصصی همچون 'نود' برای حوزه پیشگیری از اعتیاد کاری را فوق‌العاده ای است که می‌تواند محتوایش از کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد ستاد باشد.

منبع: ایرنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین