تاریخ انتشار: ۱۵:۳۱ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
دبیرکل کمیته ملی المپیک:
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: کشتی بر اساس برنامه کار می‌کند نه افراد ، مردم نگران نباشند، تمامی برنامه‌ها با هماهنگی کمیته و وزارت ورزش برای بازیهای آسیایی دنبال می‌شود.
رویداد۲۴دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: کشتی بر اساس برنامه کار می‌کند نه افراد، مردم نگران نباشند، تمامی برنامه‌ها با هماهنگی کمیته و وزارت ورزش برای بازیهای آسیایی دنبال می‌شود.
 
شاهرخ شهنازی درباره اتفاقات اخیر کشتی و وضعیت حال حاضر این فدراسیون اظهار داشت: با توجه به تصمیمی که روز گذشته در مجمع گرفته شد، بنی تمیم مسئولیت حال حاضر فدراسیون را برعهده دارد و امروز نیز در شورای برون مرزی حضور پیدا کرد که این نشان می‌دهد جریانات فدراسیون در روال عادی خود پیگیری می‌شود.

 دبیرکل کمیته ملی المپیک با بیان این که تا یک ماه دیگر وضعیت مدیریتی فدراسیون کشتی مشخص خواهد شد، گفت: مردم نگرانی نداشته باشند چرا که فدراسیون بر مبنای یک سیستم کار می‌کند و نه افراد. در حال حاضر سیستم به امور رسیدگی دارد و ما نیز کار خود را همانند گذشته انجام می‌دهیم. درجلسه دیروز که برای اعزام کشتی به بازی‌های جاکارتا رایزنی داشتیم، تصمیمات لازم گرفته شد.

وی با تاکید به حمایت همه جانبه این کمیته و وزارت ورزش و جوانان از کشتی، اظهار داشت: در حمایت وزارت تغییری ایجاد نشده و همانند گذشته است وبه گفته محمدرضا داورزنی باقی مانده بودجه فدراسیون کشتی نیز تا پایان سال پرداخت خواهد شد.
 
شهنازی در واکنش به این موضوع که میزبانی ایران از جام‌جهانی کشتی فرنگی پس گرفته شده است، اذعان داشت: چنین موضوعی صحت ندارد و تا این لحظه پیغام رسمی دریافت نکرده ایم؛ هر زمان نامه رسمی به دستمان برسد اظهار نظر خواهیم کرد.
منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین