تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
توافق با ایران از بدترین چیزهایی است که در عمرم دیدم

رویداد۲۴-توافق با ایران از بدترین چیزهایی است که در عمرم دیدمرئیس‌جمهور آمریکا در ادامه فرافکنی‌ها خود به تکرار ادعاهایش علیه کشورمان پرداخت و گفت: هر جا در خاورمیانه می‌رویم رد پای ایران را می بینیم.

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی‌اش در میان تفنگداران نیروی دریایی آمریکا در کالیفرنیا باز هم موضع خود در قبال توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را تکرار کرد و آن را بدترین توافق ممکن خواند.

وی در ادعاهای خود گفت: ما با همکاری متحدان‌مان مسیر دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را مسدود کردیم ولی توافق با ایران از بدترین چیزهایی است که در عمرم دیدم. ما به آنها 150 میلیارد دلار دادیم اما برای چه؟

ترامپ همچنین بر تکرار ادعاهای واهی و نخ نمای واشنگتن علیه سیاست‌های منطقه‌ای کشورمان مدعی شد: هرجا در خاورمیانه پا می گذاریم، رد پای ایران، ایران و ایران را می بینیم. پشت هر مشکلی (در منطقه) ایران است.

به گزارش ایسنا، این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که سیاستهای مداخله جویانه و جنگ طلبانه آمریکا و متحدانش در منطقه عامل اصلی مشکلات و ناآرامی‌های خاورمیانه است اما این کشور تلاش می کند تا ایران را برای این مسائل مقصر جلوه دهد.

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین