تاریخ انتشار: ۱۷:۲۸ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
اسماعیل زمانی: اتباع خارجی با خودرو شخصی وارد منطقه آزاد اروند خواهند شد و از فردا اهالی اتاق بازرگانی بصره با خودرو پلاک عراقی وارد منطقه می‌شوند.

رویداد۲۴-اسماعیل زمانی: اتباع خارجی با خودرو شخصی وارد منطقه آزاد اروند خواهند شد و از فردا اهالی اتاق بازرگانی بصره با خودرو پلاک عراقی وارد منطقه می‌شوند. مدیرعامل منطقه آزاد اروند گفت: از فردا خودروهای عراقی وارد منطقه آزاد اروند خواهند شد و حضور گردشگران عراقی رونق اقتصادی را در منطقه به دنبال دارد.

اسماعیل زمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اتباع خارجی با خودرو شخصی وارد منطقه آزاد اروند خواهند شد و از فردا اهالی اتاق بازرگانی بصره با خودرو پلاک عراقی وارد منطقه می‌شوند.

وی افزود: با مذاکرات صورت گرفته تصمیم بر این بود که پلاک خاص اتباع خارجی در دستور کار قرار گیرد ولی با توجه به زمان‌بر بودن این پروسه با همکاری مسئولان انتظامی تصمیم بر این شد که در حال حاضر با پلاک عراقی وارد شوند.

زمانی بیان کرد: شماره پلاک این خودروها در تمام دستگاه‌های نظارتی ما ثبت می‌شود و به‌راحتی قابل‌شناسایی و ردیابی هستند و در ورودی‌ها و گیت‌ها قابل‌کنترل خواهند بود.

وی افزود: از فردا اهالی اتاق بازرگانی و اصناف بصره به‌منظور شناسایی ظرفیت‌های گردشگری و اقتصادی با خودروهای شخصی وارد آبادان و خرمشهر خواهند شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین