تاریخ انتشار: ۱۹:۳۸ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
شبکه اجتماعی یوتیوب که حالت شبانه و تم تاریک (Night mode) را سال گذشته به دسک‌تاپ خود افزود، حالا تصمیم گرفته است این تم را به اپلیکیشن‌های موبایلی خود نیز بیفزاید. یوتیوب ابتدا حالت Night mode را به گوشی‌های آیفون و سیستم عامل iOS اضافه کرده و اعلام کرده است که به زودی و در آینده نزدیک می‌خواهد آن را برای گوشی‌های اندرویدی نیز ارائه کند.

رویداد۲۴-شبکه اجتماعی یوتیوب که حالت شبانه و تم تاریک (Night mode) را سال گذشته به دسک‌تاپ خود افزود، حالا تصمیم گرفته است این تم را به اپلیکیشن‌های موبایلی خود نیز بیفزاید. یوتیوب ابتدا حالت Night mode را به گوشی‌های آیفون و سیستم عامل iOS اضافه کرده و اعلام کرده است که به زودی و در آینده نزدیک می‌خواهد آن را برای گوشی‌های اندرویدی نیز ارائه کند.کاربران برای فعال‌سازی این حالت تاریک، باید تنها برروی آیکون حساب کاربری " account " کلیک کنند، به تنظیمات رفته و گزینه " dark theme" را انتخاب کنند و از ظاهر جدیدی که برایشان نمایش پیدا می‌کند، لذت ببرند.

سال گذشته که یوتیوب این حالت و تم را به اپلیکیشن دسک‌تاپ خود افزود، خواهان بسیاری پیدا کرد و تعداد کثیری از کاربران این شبکه اجتماعی از آن درخواست کردند که برای گوشی های موبایل نیز ان را ارائه دهد.

همانطور که نام حالت شبانه و تاریک گویاست، این تم برای آن دسته از افرادی که با حالت خودکار و معمول شبکه‌های اجتماعی که پس زمینه سفید و روشنی دارد، مشکل دارند، بسیار کاربردی خواهد بود.

منبع: ایسنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین