تاریخ انتشار: ۲۱:۵۲ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
سخنگوی آتش‌نشانی از حریق در یک کارگاه تولید لباس در خیابان انقلاب خبر داد.

رویداد۲۴-سخنگوی آتش‌نشانی از حریق در یک کارگاه تولید لباس در خیابان انقلاب خبر داد.جلال ملکی درباره جزییات این خبر گفت: ساعت 20:35 یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان در خیابان انقلاب تقاطع خیابان حافظ به سامانه 125 میلیون اطلاع داده شد.

او با بیان اینکه 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه روزهای پایانی سال هستیم و خودروهای آتش نشانی در خیابان مستقر هستند یک خودرو آتش‌نشانی در ظرف مدت سی‌ثانیه به محله حادثه و مشاهده می‌کند که در یک ساختمان 5 طبقه با کاربری مسکونی تولیدی در یکی از اتاق های یک کارگاه تولید پوشاک و البسه آتش‌سوزی اتفاق می‌افتد و آتش به سرعت در حال سرایت به اطراف بود که آتش‌نشانان سریع عملیات را آغاز کردند و آتش را تحت کنترل خود در آورده و از سرایت آن به اطراف جلوگیری شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: کمی دود داخل ساختمان بود که آتش‌نشانان آن را خارج کرده و چند کارگر نیز در محل حادثه بودند قبل از رسیدن آتش‌نشانان خارج شده بودند.

ملکی ادامه داد: این عملیات خوشبختانه مصدومی در پی نداشت و آتش‌نشانان در حال حاضر مشغول ایمن‌سازی و تحویل محل به مالکان هستند.

منبع: ایلنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین