تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۷
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولوو در محور چناران - مشهد، یک تن کشته و ۶ تن مجروح شدند.

رویداد۲۴-رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولوو در محور چناران - مشهد، یک تن کشته و ۶ تن مجروح شدند.سرهنگ نادر رحمانی افزود: حوالی ساعت ۳:۵۰ در محور چناران - مشهد استان خراسان رضوی یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۱۰ سرنشین در حالی که از قائمشهر به سمت مشهد می رفت، واژگون شد که در این حادثه یک تن در بیمارستان کشته و ۶ تن مجروح شدند.

وی افزود: برابر نظر اولیه کارشناسان پلیس راه استان، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در جاده لغزنده علت این حادثه بوده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین در حادثه دیگری که حوالی ساعت ۴:۲۰ رخ داد، یک دستگاه اتوبوس شهاب در محور کرج - قزوین بعد از پل هشتگرد از جاده خارج شد.

بنابر اعلام سایت راهور، وی با اشاره به این که اتوبوس مذکور با ۱۱ سرنشین از رشت به سمت تهران در حال حرکت بود، تصریح کرد: در این حادثه نیز ۳ تن به صورت سطحی و غیرسطحی مجروح شدند.

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا برابر نظر اولیه کارشناسان پلیس راه استان، تخطیاز سرعت مطمئنه در جاده لغزنده علت این حادثه بوده است.

منبع: ایلنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین