تاریخ انتشار: ۲۳:۲۹ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
پس از گذشته دو روز از حمله نظامی غربی ها به سوریه، شبکه العربیه عربستان سعودی در صفحه توئیتر خود نظرسنجی قرار داد که نتیجه تامل برانگیزی داشت.

رویداد۲۴-پس از گذشته دو روز از حمله نظامی غربی ها به سوریه، شبکه العربیه عربستان سعودی در صفحه توئیتر خود نظرسنجی قرار داد که نتیجه تامل برانگیزی داشت. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، سرانجام پس از یک هفته تهدید و اتهام‌زنی علیه دولت  بشار اسد درخصوص استفاده از تسلیحات شیمیایی در دوما، بامداد روز جمعه (24 فروردین) فرمان حمله نظامی به سوریه را صادر کرد.

چند ساعت پس از آن  وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در پی حمله هوایی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، هیچ فرد نظامی یا غیر نظامی سوری کشته نشده است. در پی این حمله نظامی که شامل حمله موشکی سه کشور غربی به سوریه بود، تلویزیون سوریه به نقل از ارتش این کشور اعلام کرد: 13 موشک به فرودگاه دمشق شلیک شده که با تمام آن ها در حمص مقابله شده است.

حال پس از گذشته دو روز از این حمله، شبکه العربیه عربستان سعودی در صفحه توئیتر خود نظرسنجی قرار داد که نتیجه تامل برانگیزی داشت. در این نظرسنجی که پرسیده شده بود "آیا اهداف غربی ها در حمله به سوریه محقق شد؟" نزدیک به 6 هزار کاربر در آن شرکت کردند که 82 درصد به گزینه "خیر" و 18 درصد به گزینه "بله" رای داده بودند.  / باشگاه خبرنگاران

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین