تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۵ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
بنابر ابلاغ بخشنامه‌ای از سوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، پرداخت حقوق تمامی کارکنان واحدهای سازمانی منوط به تایید کارکرد فرد شد.

رویداد۲۴-بنابر ابلاغ بخشنامه‌ای از سوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، پرداخت حقوق تمامی کارکنان واحدهای سازمانی منوط به تایید کارکرد فرد شد.حقوق کارکنان کلیه واحدهای سازمان، منوط به تایید کارکرد فرد می‌باشد. مسئول ذی‌ربط می‌بایست قبل از دهم هر ماه نسبت به بررسی و تایید ابلاغ افراد تحت مدیریت خویش در سامانه eblagh.medu.ir مطابق موارد زیر اقدام نمایند.

1- نیروهای شاغل در واحدهای آموزشی، کانون‌های فرهنگی تربیتی، مجتمع‌های ورزشی، پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی، دارالقرآن‌ها توسط مدیر آن واحد تایید می‌شود.

2- شاغلین پست‌های مصوب و با نام و اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها و مناطق توسط مسئول امور اداری استان و منطقه بررسی و تایید خواهد شد.

3- مسئولیت تایید ابلاغ همکاران با حالت اشتغال جانباران، مرخصی زایمان، مرخصی استعلاجی، مامور به تحصیل و مامور با پرداخت حقوق از مبدا و مامورین به مدارس خارج از کشور به عهده امور اداری می‌باشد.

بدیهی است در صورت عدم تایید، ‌ابلاغ فرد از حالت تایید در سامانه بکفا خارج شده و به تبع آن نام فرد از فهرست فرم شماره 1 خارج شده و امکان پرداخت حقوق وی وجود نخواهد داشت. پس از تایید ابلاغ کارکنان واحدهای سازمانی و همکاران مشمول موارد فوق الذکر، ترتیبی اتخاذ گردد تا موانع و اشکالاتی که موجب عدم صدور ابلاغ برای برخی کارکنان گردیده بررسی و نسبت به رفع آن برابر ضوابط و مقررات اقدام نمایند. شایان ذکر است مسئولیت اجرای این بخشنامه در استان به عهده مدیر کل محترم می‌باشد.

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
0
1
خاک تو سرتون .پس کی پول نده مسولین که کار نمیکه.
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
0
0
یه حقوق بخورو بمیر میخواید به یه فرهنگی بدید!!..ببین چه قدر براشون بازی و ناز و اطفار در میارید!!..خک بر سر ما با این وضعیت آموزش و پرورش موم!!..آخه این چه مسخره بازیه سر ما در میارید!!...مگه کارگزینی همون اول سال ابلاغ فرهنگی رو ثبت و وارد سیستم نمیکنن؟؟؟!!!!...پس این همه پرسنل داخل اداره در طول روز چه کار میکنن؟؟!!..ادارات دیگه هم برای پرداخت حقوقشون این همه شرط و شروط براشون میذارن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!........
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین