تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۰۴ مهر ۱۳۹۵
صاحب گوشی آیفون7 که ناچار مانده بود، پس از دیدن یک فیلم طنز که پیشنهاد می‌کرد برای تلفن همراه خود با دریل یک جک هدفون ایجاد کنند، گوشی جدید 600 پوندی خود را نابود کرد.
رویداد۲۴- صاحب گوشی آیفون7 که ناچار مانده بود، پس از دیدن یک فیلم طنز که پیشنهاد می‌کرد برای تلفن همراه خود با دریل یک جک هدفون ایجاد کنند، گوشی جدید 600 پوندی خود را نابود کرد.

به گزارش رویداد۲۴ به نقل از دیلی میل، مدل جدید گوشی‌های اپل، برعکس مدل‌های قبلی جک هدفون ندارد و این برند معروف از مشتریان خود خواسته که روی هدفون‌های بی‌سیم سرمایه‌گذاری کنند.

باوجودآنکه اکثر بینندگان این فیلم که بیش از هشت میلیون بار دیده شده، آن را جدی نگرفته‌اند، برخی با دیدن آن سر خود را خارانده و دست‌به‌کار شده‌اند.

جیمز سجا در اظهارنظری زیر این فیلم نوشت: «من این روش را امتحان کردم و در نهایت صفحه نمایش گوشی‌ام نابود شد و حالا کار نمی‌کند... تماشای این فیلم بزرگ‌ترین اشتباه زندگی‌ام بود.»

دیوید ایریارت نیز نوشت: «یکی از دوستانم به من گفت که این روش برای گوشی او جواب داده اما آیفون من بعد از دریل کردن برای ایجاد جک هدفون، دیگر روشن نمی‌شود. من بررسی کردم و دریل 3.5 میلی‌متری بود، بنابراین هیچ اشتباهی در این زمینه انجام ندادم. مشکل کجا بود؟ شما با چنین مشکلی روبرو نشدید؟»

توکنی چر نوشت: «می‌دانم که این جواب در میان نظرات وجود دارد اما دوستم از من خواست که بپرسم دریل باید چند میلی باشد؟ ضمن اینکه ما از آن گیره‌های ثابت‌کننده نداریم، می‌توانیم برای دریل کردن گوشی را با دست نگه‌داریم؟ من نمی‌خواهم گوشی‌ام خراب شود.»

ابتکار مضحک برای نصب هدفون در آیفون7 (فیلم و تصاویر)

ابتکار مضحک برای نصب هدفون در آیفون7 (فیلم و تصاویر)

ابتکار مضحک برای نصب هدفون در آیفون7 (فیلم و تصاویر)

ابتکار مضحک برای نصب هدفون در آیفون7 (فیلم و تصاویر)برچسب ها: رویداد۲۴ ، آیفون7 ، هدفون ، جک ، دریل
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین