تعداد نظرات: ۸۹ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۹ - ۱۴ دی ۱۳۹۵
گزارش رویداد۲۴ به بهانه باز شدن پای سخنران هتاک به تلویزیون؛
رفتارهای حسن عباسی نشان می‎دهد که او هیچگاه مورد توجه نبوده است و او اکنون به گونه‎ای رفتار میکند که این خلا را پر کند. لذا با خود عهد بسته است که «برترین» شود یعنی به جایگاهی برسد که از او به عنوان «تک برند» نام ببرند و به او مباهات کنند.
چرا هیچکس «حسن عباسی» را به حساب نمی‎آورد؟
رویداد۲۴در فضای گسترده سیاسی کشور، عده ای هستند که راه کسب شهرت و تاثیرگذاری بر مخاطب را هتاکی و فحاشی برگزیده اند و تلاش می کنند با هجمه به بزرگان کشور، بر رونق دکه خود بیفزایند. یکی از این افراد، شخصی به نام «حسن عباسی» است.

فردی که به سخنران هتاک معروف شده و به تازگی بار دیگر پایش به تلویزیون هم باز شده است. وحید یامین پور مجری برنامه جهان آرا در شبکه افق تلویزیون که در جبهه پایداری عضویت دارد، شب گذشته در برنامه زنده خود میزبان این سخنران هتاک بود، کسی که رفتارهای هتاکانه خود را سال‎ها است به طور مداوم، تکرار می‎کند و در روزهای گذشته هم عباراتی را به کار برده است که حاوی اتهامات فراوانی به مسئولان نظام و مراجع تقلید بود.

وی اخیرا در اظهاراتی هتاکانه، آیت الله هاشمی رفسنجانی را متهم اصلی وقایع سال 88 دانسته و همچنین رفتار بسیاری از مراجع تقلید را در سال 88  نادرست برشمرده است.

اما مگر حسن عباسی کیست؟
حسن عباسی را همه می شناسند؛ اما نمی دانند از کجا آمده و اصالتش از کجاست یعنی اصلا اصالتی دارد یا نه؟ همه می‎دانند دکتر است؛ اما نمی‎دانند در کدام دانشگاه درس خوانده و از کجا مدرک گرفته است.

همه می‎دانند متخصص است اما نمی‎دانند دقیقا تخصصش در چه موضوعی است و آیا می‎شود از مباحث مربوط به فوتبال، تخصص داشت تا مسائل سینما، و تا مسائل سیاست و اقتصاد؟

 همه می‎دانند نظریه‎پرداز است اما نمی‎دانند نظریاتش بر چه مبنایی ارائه شده و اصلا آیا ارائه شده است یا نه؟ همه می‎دانند ایده‎پرداز قهاری است اما نمی‎دانند ایده‎هایش در مورد تمام مشکلات جهان، آیا کاربردی است یا فقط از منظر هوچی‎گری باید به آن نگریست؟و بسیاری از این موارد که همه در مورد آنها مطلعند. 

تنها یک موضوع وجود دارد که هیچکس از آن مطلع نیست و آن هم این است که چرا با این همه خصوصیات، هیچکس او را به حساب نمی آورد؟

رفتارهای حسن عباسی نشان می‎دهد که او هیچگاه مورد توجه نبوده است و او اکنون به گونه‎ای رفتار میکند که این خلا را پر کند. لذا با خود عهد بسته است که «برترین» شود یعنی به جایگاهی برسد که از او به عنوان «تک برند» نام ببرند و به او مباهات کنند.

استراتژیست قصه ما برای «تک برند» شدن، دو استراتژی را تدوین کرده است. اولین استراتژی حسن عباسی، «نظریه پرداز سازی» از شخصیت خود است بدین معنی که در موضوعات مختلف، صاحب نظریه -ولو پوچ و بیهوده- باشد.

او با خود اندیشیده است که اگر بتواند «خوب» حرف بزند دیگر نیازی نیست که «حرفِ خوب» بزند و لذا تلاش کرده است که در موضوعات مختلف، از سینما و فوتبال گرفته تا سیاست و اقتصاد، «خوب» حرف بزند و به ارائه نظریه! بپردازد.

عباسی می داند که قرار نیست دانشمندان و صاحبان اندیشه، به نظریات بی‎اصالت او توجه کنند و آن را مورد نقد قرار دهند لذا نظریات خود را مسیری برای کسب درآمد قرار داده است.

اگر هم افرادی در سطوح بسیار پایین بخواهند در نقد نظریات او وارد میدان شوند تلاش می‎کند با «اتصال بدون مبنای نظریات»، «هوچی گری» و «تخریب شخصیت»، آنان را از میدان به در کند و مانع از انقطاع کسب فیض برای خود شود.

به همین دلیل است که «کیسینجر جهان اسلام»! در افاضه‎ای شاز و در نظریه‎ای بدیع، در یک لحظه، هم مجتهد علوم دینی می‎شود و هم کارشناس ورزش و هم تحلیلگر سینما  و می‎گوید: فوتبال، قمار است و تماشای آن، معادل تماشای نبرد گلادیاتورهاست!

استراتژی دیگر «کارشناس تمام مسائل موجود بر روی زمین» برای «تک برند» شدن، استراتژی تعیین «فردِ مقابل» توسط خود است. بدین معنی که حسن عباسی می خواهد خودش مشخص کند که سطح و جایگاه او در چه رتبه‎ای است و این تعیین سطح را با انتخاب رقیبی که دارای سطح بسیار بالاتری از خود است انجام می‎دهد تا به واسطه جایگاه و سطح رقیب، خودش هم بالا بیاید.

حسن عباسی، رئیس‎جمهور را خطاب قرار می‎دهد تا به وسیله جایگاه او و پاسخ رئیس جمهور، خودش هم جایگاهی بدست آورد. اگر رئیس جمهور، پاسخ او را بدهد حسن عباسی سطح خود را در سطح رئیس‎جمهور تعریف می‎کند و از آن به بعد، با «انداختن باد در غبغب» می گوید : من همانم که رئیس جمهور هم مجبور شد تا پاسخ مرا بدهد و مرا شخصیت دانشمندی بیابد.

به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هتاکی می‎کند تا بلکه اگر وی پاسخش را نداد یکی از نزدیکانش-که یا وزیرند و یا مدیر- پاسخ او را بدهند و از این کشمکش‎های سیاسی، برای خود جایگاهی ساخته و پرداخته کند و شخصیتی تاثیر‎گذار شود.

راز هتاکی و عصبانیت های حسن عباسی هم همین است که در جواب هتاکی‎های وی، پاسخ افرادی چون آیت الله هاشمی و دکتر روحانی یک آیه قرآن است: و إِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلاَماً/فرقان/63 (هنگامی که جاهلان آنها را مخاطب سازند، به آنها سلام می گویند.) البته پیگرد قضایی هتاکی‎ها و فحاشی‎ها، مانعی در این امر، ایجاد نمی‎کند.

با توجه به اینکه استراتژی حسن عباسی نسبت به مقامات ارشد کشور، هتاکی و هوچی‎گری است و این اقدام، با هدفِ بیان شده انجام می‎گیرد لذا اگر پاسخ وی هم داده شود باز هم بنا نیست که او از چنین اقداماتی دست بکشد. 

داستان حسن عباسی همانند داستان شخصی است که به داروخانه مراجعه کرد و درخواست میخ کرده. متصدی داروخانه با اشاره به اینکه اینجا داروخانه است و نه ابزار فروشی، آدرس ابزار فروشی را به او داد اما آن شخص، با فحاشی و اعتراض به این موضوع که چرا میخ ندارید داروخانه را ترک کرد.

روز بعد هم چنین اتفاقی رخ داد و با فحاشی مراجعه کننده به پایان رسید. برای روز سوم، متصدی داروخانه، تعدادی میخ تهیه کرد تا در صورت مراجعه آن شخص، به او بدهد.

هنگامی که مراجعه کننده، طلب میخ کرد و با میخ‎های متصدی داروخانه مواجه شد شروع به فحاشی کرد که این چه داروخانه‎ای است که میخ دارد و رفت.

روز چهارم که به داروخانه مراجعه کرد و درخواست میخ کرد متصدی داروخانه به او گفت: تو فحاشی خود را انجام بده و برو.

داستان حسن عباسی هم مشابه همین داستان است که وی، در هر صورت باید لفاظی‎های هتاکانه خود را انجام دهد تا التیام بر زخم‎هایش باشد؛ زخم‎هایی که احتمالا ریشه در گذشته او دارد.

علاوه بر موارد گفته شده، ادعاهای حسن عباسی دارای سند نیست و فقط برای هوچی‎گری به کار می‎آید؛ چرا که اگر متقن بود تاکنون هزاران بار، آنها را منتشر کرده بود.

برای نمونه، یکی از موارد ادعایی او در مورد ارتش بود که در سخنانی عجیب گفته بود :« اگر آب کشور را ببرد ارتش صدایش هم در نمی‎آید و هیچ موضعی نمی‎گیرد.» با شکایت ارتش و بازداشت حسن عباسی، نامه ندامت او منتشر شد و قضیه فیصله یافت.

حسن عباسی از حامیان محمود احمدی‎نژاد در دوران ریاست جمهوری وی بود و بارها در سخنرانی‎های خود از او حمایت کرده و همچنان هم از او به نیکی یاد می‎کند اما پاسخ احمدی‎نژاد هم همانند دیگران، به او در حد همان «سلام» بود چرا که او را با وجود تخصص در تمام مسائل جهان!، مناسب برای هیچ منصبی ندانست و از ظرفیت عظیم! او در هیچ مسوولیتی بهره نجست و با بررسی‎های دقیق، همان معاونان و مشاورانی که تعدادی از آنها در حال حاضر، مشغول «آب خنک» خوردن هستند را بر حسن عباسی ترجیح داد. 

سالها است که حسن عباسی، استراتژی‎های گفته شده را دنبال می‎کند و در این مسیر، مرتبا بر حجم برجستگی «رگ گردن» خود می‎افزاید ولی هنوز به نتیجه دلخواه خود نرسیده است. 

براستی چرا هیچکس حسن عباسی را به حساب نمی‎آورد؟
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸۹
mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
41
17
سلام علیکم
درود بر دکتر حسن عباسی
و لعنت خدا بر هر فاسدی که نمی تواند هر حق را تحمل کند
فعلا که بی تربیت ترین ، بی سواد ترین و هتاک ترین آدم سیاسی اقای حسن روحانی است
تکلیف هاشمی رفسنجانی و خاندانش هم که مشخص است
پاسخ ها
علی
| United States |
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
مشخص است که ...ترین ها جه کسی است
میثم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
محمد درود بر تو

مرگ بر فتنه گر
مرگ بر خائن و مرگ بر منافق

درود بر عباسی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
چطوریه که به یه نفر هم درود میگی و هم مرگ؟؟؟
تکلیفت با خودت مشخص نیست
میثم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
ناشناس جون نظرات منو گلچین میکنن تایید میکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
لعنت بر اون جد و آبادت
علی خسروی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
اول اینکه اگر انتقادی دارید رودررو مناظره ترتیب بدید تا جوابش رو بگیرید مستند. شما که تئورسینتون آقای زیباکلام نمیتونه جواب امثال عباسی و رسایی رو بده
دوم اینکه تیتر مطلب مشکل داره، اصل اینه که آدم پیش خدا رو سفید باشه نه مردمی مثل شما بادی به هر جهت
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
24
16
چقدر ضایع خبرگزاریتونو کوچیک میکنید,,چرند نوشتید در حد لالیگا
پاسخ ها
ناشناس
| Brazil |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
آقا جان برو فقط صفحه ویکی پدیا رو بخون... این حسن عباسی واقعا همینی هست که اینجا تشریح شده..
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D8%B3%D9%86_%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%DB%8C
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
اکنون هاشمی رفت کی حلال می کند شما رو حسن عباسی الان جهنمی داره برای خودش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
16
11
چون باید تو این دولت دروغ گفت
تهمت زد
...
تا به حساب بیارنت
کسی که واقعیت جامعه رو می گه نبایدم به حساب اورد
دولت دروغگو رسانه دروغگو
دلار 4200 گشایش برجام هواپیمای ایرباس وزیر راه با جنم
از این دروغها بگه که خوبه
امیدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
13
16
همین که با این حقد و کینه به نگارش این مطلب پرداختین نشان دهنده اینست که شما خیلی خیلی به حسن عباسی می پردازید برخلاف تیترپر از کینه شما
خودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
10
15
دیگ به دیگ می‌گه روت سیاه!! شما هم چون مخاطب درست و حسابی ندارین یعنی کسی شما را به حساب نمی‌آورد با این کارها به دنبال بالا بردن رتبه‌ی سایت خود هستید و برای ‍پر کردن این عقده‌ی خود به تخریب چهره ی افراد انقلابی می‌پردازید تا از بغل این موارد به نوایی برسید.
دانشجو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
11
14
هوچی گری کار شماست که به جای رد حرف های مستدل عباسی بهش فحاشی می کنید یا تهمت می زنید ، اگه وجود داشتید که حرفاشو رد می کردید .هر کسی با کرسی نظریه پردازی این آقا توی اندیشکده یقین (کلبه کرامت) آشنا باشه و سخنرانی هاشو دنبال کنه به پوچی و فحاشی های شماها پی می بره .از طرف شماها تا حالا غیر از توهین و تمسخر به عباسی چیزی بیرون نیومده.
پاسخ ها
علی
| United States |
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
حیف کلمه دانشجو که زیبنده هر نادانی نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
حسن عباسی اگر سند داشت که وراجی نمی کرد
ما خواستار ارائه سند از سوی دکتر حسن عباسی هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
8
13
آقا چرا ازین مطلبا میزاربد که طرفدارای عباسی خودشونو جر بدن
رعایت کنید لطفا
خخخخخ
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
10
9
یعنی واقعا خجالت نمی کشی با این نوشتنت اون زمانی که آقا فریاد زد گفت : عین عمار ..... امثال تو نویسنده توی خبرگزاری کجا بودید ، یعنی حال می کنم یه تنه ادمایی مثل عباسی و سعید قاسمی کلاس شما خود فروخته ها رو پیچیدن .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
عین عمار؟؟؟
همینجوری متوجه میشی که مملکت رو وارونه کردین!!!
فکر کنم دکترا رو با حسن عباسی گذروندی!!!
علیرضا
|
United States
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
9
15
درود بر نویسنده عزیز این مطلب شما حرف دل هوشیاران جامعه را زدید آنانانی که نگاهشان تا نوک بینی شان نیست و مسائل را با تحقیق و اصول علمی می نگرند نه با احساسات و مبتنی بر چند تا شعار توخالی و هوچی گری اصلا ما میخواهیم این مرکز دکترینال که چنین لقب پرطمطراقی دارد چه خروجی برای انقلاب و مملکت داشته غیر لقب دهن پرکنی برای کسی مثال حسن عباسی... همه بچه های نسل انقلاب و ریش سپیدهای جامعه امروز میدانند اگر حسن عباسی در دوران امام رحمت الله علیه بود و چنین رفتار زشت و هوچی گرانه ای از خود بروز می داد و اینچنین بی سند و مدرک هتاکی می کرد مسلما با تو دهنی امام مواجه می شد این برادرانی که دو آتشه از ایشان طرفداری می کنند بهتر است بروند و بیشتر اصولی که انقلاب اسلامی مبتنی بر آن تدوین گشت مطالعه بفرمایند تا بدانند زاویه فکری و رفتاری حسن عباسی با اصولی که خود را مدعی دفاع از آن می پندارد از زمین است تا به عرش ثریا .... دستتون درد نکنه نویسنده گرامی به شما برای چنین روشن بینی و آگاهی سازی تبریک عرض می نمایم .
کرامت سلیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
8
9
شما که به حساب اوردید

در ضمن اظهار نظر در مسائل سیاسی تخصص نمی خواهد بلکه اگاهی می خواهد که خیلیها دارند اما مثل دکتر عباسی شهامت بیان ندارند و یا پول می گیرند تا حقایق را بپوشانند.
سعی کنید حسادتتان را کنترل کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
ولی اوجایی که گفت احمدی نژاد هم حسن عباسی رو آدم حساب نمی کرد خیلی عالی بود...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
0
8
سلام عزیزم با اندیشکده کلبه کرامت کارها درست میشه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
9
8
با سلام خدمت شما عزیزان رویداد24... دکتر عباسی رو همه میشناسن.. تحلیل هاشون هم واقعی و منطقی هستن و به امثال شما خودفروخته ها خوش نمیاد و نمیتونین تحملش کنین..تحلیل های این آقا برخلاف گفته های شما همه بررسی میشه و طرفداران زیادی هم داره.. وشما به یک شکل خیلی آبکی میخواهید که ایشون رو یک فردی باتحلیل ها و استراتژی های آبکی معرفی کنید و حقیقت همیشه تلخ است چون دست خیلی از امثال شم واهارو روکرده.... راستی شماتحلیل گرگرامی چرا در هیچ دولتی به مقام وزارتی. معاونتی و... نرسیدهاید با اینکه از طفرفداران پروپا قرص دولت هستید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
8
8
خودت که بیشتر فحاشی کردیواقعا مستحق اون ضرب المثل ((دیگ به دیگ میگه روت سیاه ))هستی.
فروغ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
1
7
بى تربيتى، شهامت نميخاد.
هادى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
2
7
اگراىن هىچكس مطلق است نشان دهنده عدم اطلاع نگارنده از مىزان استقبال جوانان وبخصوص دانشجوىان درجلساتى است كه پاى درس و سخنرانى هاى هستند وحتى درشبكه مجازى واجتماعى صدها هزارنفر بخشى از افشاگرى هاى آتشىن راهرروز رصد مى كنند بهمىن دلىل بااىن تعابىر نمى توانىد نقش اىشان راانكاركنىد شاىد هم ازعمق حقد وكىنه شما خواستىد ىك افاضه اى فرماىىد وشاهدمثال همان مىخى كه زدىد شاىد مصداق هىچكس همان كسانى باشند كه ازمواضع اىشان مىخكوب شده اند. وتواناىى پاسخگوىى وحتى ازترسشان حاضربه مناظره بااىشان نىستند .البته براى شما همان روشنفكرنما ى محبوب تان دكترز- ك براىتان مبارك باشد
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
5
3
باز یک موضوع داغ به نام حسن عباسی،خیلی از ادعاهای این شخص رد شده،یک فرقی بین سردار قاسمی و این شخص وجود داره که کسی توجه نمیکنه،سردار قاسمی و امسال اون بچه های جنگ هستن و حرفاشون اگه تلخ و اشتباهه ولی دلشون برا ایران میزنه،وقتی خیلی ها توی خونه بودن اینها توی جنگ بودن ،امثال حسن عباسی و غیره مطمعن باشید اگر حرفای مستند داشتن یک لحظه درنگ نمیکردن برای اعدام مخالفان افکارشون،متاسفانه متاسفانه برخوردی با هتاکی با هر شخص از هر گروهی انجام نمیشه،وقتی برخوردی نشه امثال عباسی ادامه میدن یا مثال های دیگه،کاشکی اقای عباسی اشاره میکرد وقتی وزیر نفت دولت احمدی نژاد با بابک زنجانی قردارد فروش نفت میبست ایشون چرا حرفی نزد،فرهنگ و اسلام و قانون حلقه مفقوده این سرزمین پاک،دعا کنیم هیچوقت رهبر عزیزمون رو از دست ندیم چون اونوقت این کشور چیزی ازش باقی نمیمونه.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
4
5
با عرض سلام خسته نباشید خدمت مسئولین محترم سایت،کمی تند بود، ولی باز هم خوبه، هرچند بهتره بیش از حد به این شخص بها داده نشه
حسن زوار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
4
2
دوستان عزیز لطفا یاد بگیریم که چگونه با مخالفانمان بر خورد کنیم شایسته هست کسی که با نظر نویسنده مقاله در تضاد هست با دلیل نظر دهد والا با هوچی گری کار بجایی نمی رسد
اقای عباسی و امثال ایشان بزرگترین ضرری که به نظام میزنند و آن سلب اعتماد عمومی هست
بیاد داشته باشیم این ملت هوشیار هست وگفته ها وشنیده هارا سبک و سنگین می کنند وآنچه حق هست می پذیرندبا زور نمی توان مطلبی را به کسی وادار نموددر همه حال خدا و روز قیامت را در یاد داشته باشیم که همه حساب پس خواهیم داد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
6
6
در جریان باشید که شاگردای حسن عباسی زیاد هستند و از اون هم بیشتر فحش بلدن
فعلا در مرحله بدنسازی هستند تا نوبت بهشون برسه
اصلا هم خنده نداره!!!
فارض
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
8
7
آقاجون، بنده دانشجوى دوره دكتراى مديريت استراتيژيك ايشون هستم با گرايش دكترينال، از شما سؤال دارم ، آيا وجداناً خبر داريد : ايشون سالى سه دانشجوى دكترا و شصت دانشجوى كارشناسى ارشد در دوره مذكور ميگيره ؟! اصلاً همون كسيكه ادعا كرد دكتر سابقه جبهه نداره الان دانشجوى دكتراى ايشونه ؟! دو نفر ديگه هم يكى از مسؤلان عالى رتبه قوه قضائيه ( جايگاهش از وزير دادگسترى هم خيلى بالاتره) و اون يكيش هم فرزند ارشد حضرت ...... است ؟! خدا رو خوش نمياد با مقام علمى و جايگاه استاديش بازى ميكنيد، اگه بگم يكى از كشورهاى اروپائى اخيراً تقاضا كردن استاد رو براى يك دوره فشرده- شش ماهه- به اونجا اعزام كنند و در قبالش هم بخشى از اموال بلوكه شده ايران رو پسمون بدن و هم همزمان با حضور ايشون در اون كشور دو فروند هواپيماى ايرباس برامون بفرستند ، باور نكنيد ولى اينو بدونيد يكى از فرماندهان بزرگ زمان جنگ كه الان هم منسب مهمى داره در جلسه اى خصوصى با سران نظام اعتراف كرده بود دانش من در برابر دانش گسترده دكتر حسن عباسى به منزله يك قطره از درياست ، شايد باور نكنيد اما من خبر دارم يكى از دانشگاههاى اروپاى حاضر شده كرسى پرفوسورى به ايشون بده اما اين مرد بزرگ و استثنائى رسماً اعلام كرده من با نون و پنير وطنى بيشتر سرخوشم تا چلوكباب فرنگى و ... خواهشاً حسادت كنار بذاريد
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
درست میگه فارض
آیا شما خبر دارید که یکی از ضمیمه های برجام، کاملا در مورد حسن عباسی است؟
آیا شما می دانید که یکی از مدل های ایرباس، به افتخار دکتر حسن عباسی به نام ایشان ثیت شده است؟
mahdi
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
وقتی آب سربالا بره قورباغه ابوعطا میخونه
چطور یه موسسه میتونه سالی سه دانشجوی دکتری و شصت دانشجوی ارشد در یک دوره کذایی بگیره؟
کجا این مجوز رو بهش داده؟
فارض جان، زیاد تحت تاثیر دروغ های حسن عباسی قرار نگیر
قبلا هم گفته بود که روزنامه های آمریکایی بهش میگن "کیسینجر جهان اسلام" ولی دروغ بود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
محمد جان
من فقط میدونم قضیه طبس دلیلش پنچر بودن تایرهای آمریکا بود که جناب عباسی کشف کردن
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
3
3
نحله های سیاسی از خودش قاعده دارد ..افرادی مثل لاریجانی باهنر مطهری و توکلی را باید اصولگرا محسوب کرد..در منش و گفتار به اصولی پایبندند...ولی عباسی و افرادی از این قماش انارشیسم و هرج و مرج طلب به نظر می رسند چون بیشتر همه چیز را تخریب می کنند حالا صواب یا ناصواب برایشان فرقی نمی کند که روحانی مملکت اوارشده بوسیله احمدی نژاد وهم مسلکان نااگاهش را باسازی کرده است و تا حدودی سر و سامان بخشیده و یا نگذاشتند این کار را بهتر انجام دهد .. عباسی و افرادی مثل او تصور می کنند این مملکت دربست ملک پدر انهاست و فقط انها باید از نعمات ان بر خوردار باشند و بقیه مردم بردگان و کنیزکان انهایند و در جهت اراده انها بابد براشان نوکری کنند...و چون روحانی را به عنوان عامل این شرایط جدید می دانند بانگ بر اورده اند ای مسلمانی رفت ای مملکت خراب شد.. ولی خوب می دانن تنها چیزی که خراب شده مزایا و رانتهای بی حساب و کتاب عده ای قلیل است که احساس می کنند دستشان از خزانه بیت المال کمی کوتاهتر شده است.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
6
3
ظاهرا دکتر خیلی جاهاتون رو سوزانده و بدجوری هم به حساب اومده و گرنه این همه لایق خود رو به او نسبت نمی دادید
سینا الف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
5
4
من صحبت های دکتر عباسی را اخیرا به شدت پیگیری می‌کنم. کاملا حرفهای ایشان مستند، موثق و درست هست. اگر کسی صحبت های ایشان را نشنیده باشد خیال خواهد کرد که گویا حق با شماست ولی واقعیت آن است که ایشان خیلی محترمانه اما با یک شور و هیجان خاصی که از عمق ایمان و تطابق ایمان و عمل ایشان نشات گرفته به سخنرانی هایش جو داده و آن ها را پر شور ارائه میکند که ظاهرا موجب غم و اندوه خیلی ها شده است. کسی که حق با او باشد از صحبت های این و آن و هیاهو و غوغای دیگران واهمه نخواهد داشت بلکه خیلی راحت حقانیت خود رااثبات میکند. شما هم اگر میتوانید اثبات کنید که صحبت های دکتر عباسی دروغ است. این کار شما قطعا منصفانه تر از تخریب وجهه دکتر عباسی ست. ضمنا مهمترین سرخط صحبت های آقای دکترعباسی مبارزه با ربا، اختلاس و تفکر لیبرالیستی ست. آیا حرف بدی میزند؟؟ شما چرا بر آشفته اید؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
2
5
نویسنده عقده ای به خودش زحمت نداده حرفای عباسیو کامل گوش بده بعد بهتون بزنه.میگه رفیقو حامی احمدینژاده در حالیکه از وقتی احمدینژاد از لاک خودش خارج شد و چهرشو نشون داد مورد شدیدترین نقدها ی عباسی واقع شد.حیف که سخنرانیاش موجوده وگرنه اینرو هم کتمان میکردی لابد.اربابای شما که بهتون خط میدن همون طلحه و زبیر و ابوموسی اشعریهای مدرنن
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
4
5
سایتتون ازبس کوچک وحقیره میخواهید بااین مطلب خودتوبزرگ کنید حالا مونده تا امثال شما واربابانتون حسن عباسی روبشناسید البته اگر وجودشو داشتید جلوشو میتونستید میگرفتید
کرامت سلیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
3
2
عیب بزرگ جامعه این است که اکثر افراد به دنبال مهم بودن هستند نه مفید

بودن و این باعث می شود که پا بر روی حقایق و واقعیات گذاشته شود و به

دنبال ان شایستگیها و لیاقتها پایمال شود .

فاش شدن حقایق و واقعیات همیشه منافع عده ای را به خطر می اندازد .به

همین دلیل برای افرادی که می خواهند حقیقت را بگویند و یا طرفدار حقیقت

باشند فضایی نا امن و توام با خفقان و ترس ایجاد می کنند تا افراد از ترس منزوی

شدن و یا محرومیت از حقوق اجتماعی نه تنها طرفدار حقیقت نباشند بلکه

نقابی دروغین به چهره بزنند و تا می توانند حق و حقیقت را سرکوب کنند .

و عملا" می بینیم که اکثر افراد در جامعه بر اساس منافعشان قضاوت و

اظهار نظر می کنند که نتیجه ان ایجاد پدیده هایی همچون فقر ، بیکاری ،

تبعیضهای اجتماعی و حتی موضوعاتی همچون تروریسم و جنگها

می باشد.

وقتی موضوع جدیدی توسط دکتر عباسی منتشر می شود در همان ساعات اولیه

عده ای سریعا" در رد موضوع اظهار نظر منفی و بعضا" توهین امیز می کنند

و معنی ان این است که بدون مطالعه ، بررسی و تحقیق اظهار نظر شده

است. وحتی بعد از اوردن دلایل دیگر نیز افراد لجبازانه بر روی موضع خود

پا فشاری می کنند.

مثالی می زنم که شاید بی ربط به نظر برسد اما اگر با دقت به موضوع و

انصاف در نظر دادن باشد حق را به بنده خواهید داد:

یکی از بزرگترین مشکلات کشور ما معضل بیکاری است که سالهاست

دولت می گوید بیکاری دغدغه اصلی دولت است اما هیچگاه حل نمی شود

و یا تلاش جدی و کافی برای حل ان صورت نمی گیرد. می دانید چرا ؟

علت ان مدیران و برنامه ریزان می باشند که مدتها تلاش کرده اند با له

کردن افراد و شیوه های غیر انسانی و دور از شرافت به پست مدیریت

برسند تا از مزایای ان بهره مند شوند. مدیرانی که از قدر اول نیستند و

خیلی زود نسان می دهند که در کار اداری و سیاست صاحب هنر نیستند

و در حل هر مسئله ای ساده ترین راه حلی را که هر شخص به نظرش

می رسد را می بینند و بس. و در همه جا احساس خیانت می کنند جز

انجا که خیانت به واقع وجود دارد. و به هیچکس ایمان ندارند جز طرفداران

خویش، انهم ایمانی کودکانه. و سعی می کنند با گذاشتن زیردستانی کودن

و ضعیف نقایص و عیوب خود را بپوشانند و بر زیردستانشان احساس برتری

کنند.

در سیستمهای صنعتی بارها افرادی سعی کرده اند با ارائه راه حل و

پیشنهادهایشان در جهت بهبود و توسعه کمک کنند اما نه تنها حمایت

نمی شوند حتی سرکوب شده و به انحاء مختلف مورد بی حرمتی و تهدید قرار می گیرند چون منافع مدیران به خطر می افتد.

با خیلی از مدیران اگر به گفتگو بنشینید متوجه تهی بودن انها از دانش

مدیریت و دغلباز و

حسود بودن انها خواهید شد و همینطور متوجه خواهید شد که جز به

منافعشان و افزودن ثروتشان فکر نمی کنند و تا جایی که بتوانند به جامعه

اطلاعات غلط می دهندو سیستمها را در جهت منافع نامشروع خود هدایت

می کنند و متاسفانه حمایت هم می شوند.

نتیجه این روشها و اداره کردنها ایجاد حس یأس و نا امیدی در افراد

می باشد که دیگر هیچکس جرأت نمی کند روش و پیشنهادی ارائه دهد

و یا حتی اظهار نظری کند که در نهایت ان سیستم به سمت سقوط و

نابودی خواهد رفت. چیزی که هم اکنون در بخش بزرگی از صنایع کشورمان

به وقوع پیوسته است و کاملا" عیان است.


ریشه این معضلات همین است که گفته می شود برای ما چه فرقی

می کند و عده ای نیز به همین بسنده نکرده و به صاحبان خرد و اندیشه

و صاحبان تفکر حمله نموده و انها را مورد تمسخر و ازار و اذیت قرار

می دهند.

نظریه های جناب دکتر عباسی از زیبایی خاصی برخوردار است و دوستان بجای لجبازی

و بدجنسی اگر می توانند و دانش ورود به اینگونه مباحث را دارند در جهت

تکامل و بهینه سازی و در صورت وجود اشکالات در رفع ان تلاش کنند . در

غیر این صورت هیچ نظری ندهند که فاقد هر گونه ارزشی است.

چراغ هدایت جامعه باورهاییست که در ذهن افراد است و تا دروغها و

اطلاعات غلط در باورهاست جامعه به سمت سعادت و ارامش نخواهد

رفت و دروغ پردازان به جامعه هر شکلی که بخواهند میدهند و هرجور که

اراده کنند جامعه را اداره خواهند کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
4
3
سلام دوست عزیز که این مقاله را نوشتی.
مثل اینکه بدجوری سوختی، به قول احمدی نژاد آب را بریز همون جا که سوخته نریز یه جای دیگه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
5
2
معلوم می شود که مطلبتون اثرگذار بوده که حامیان حسن عباسی را به این شدت، برافروخته کرده است و نظرات تندی را علیه این مطلب نوشته اند.
حرف دل ما رو زدید و به همین دلیل هست که نیازی نمی بینیم تا دوباره اظهار نظر کنیم ولی حامیان عباسی برای آنکه بگویند ما هستیم و در حال سوختن، این چنین به رویداد 24 حمله می کنند.
امیدوارم بازهم چنین مطالبی را در سایت کار کنید.
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
2
3
من خودم حرف های عباسی رو در بعضی مسائل قبول ندارم . اما خوب جالبه من خودم تک تک 49 فحشی رو که روحانی نصیب این طیف کرده و میکنه شنیدم و البته اثری از قالو سلاما ندیدم. از سوی دیگه در بحث برجام درستی تک تک انتقاداتی که طیف منتقد کردن رو داریم با چشم خومون میبینیم و البته کسایی که واسه برجام سینه چاک میکردن رو دیگه نمیبینیم. البته آقای ظریف یواشکی میگه که کری منو گول زد اما با همه شجاعتی که برای ایشون تبلیغ شد شجاعت یک عذر خواهی رسمی رو هم نداشتن. کاش در این مطلب که سراسر تخریب شخصیتی بود به عنوان نمونه جواب یکی از انتقادات ایشون در بحثی مثل برجام داده میشد اون وقت مردم خودشون قضاوت میکردن که کی راست میگه کی دروغ. مگه نه اینکه دانستن جزو حقوق شهروندی مردمه. با تشکر
فری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
5
3
درود به آقای عباسی که با این فشارهای وارده از شما باز هم تکلیف خودشون رو انجام می دهند شما خودتون بیشترین توهین ها رو به ایشون کردی بعد مدعی هتاکی ایشون هستی اگه ایشون هتاکه شما چی هستین ایشون سیکل هم نداره قبول حرفش چی ؟ تحلیل ایشون بهتره یا دکتر روحانی یا دکتر ظریف یا هر آدم خودباخته دیگه ومن الله توفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
5
3
مشکل اینه که شما فقط خودتون را کسی می دونید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
2
2
بلبلان خاموش. ... عرمی کند. دکتر عباسی با سخنان روشن نگرانیشان همه قبولش دارند. پس بذاره همه هر غلطی بکنند و صدایش در نیاد. هر کی می خ اد باشه اخه حرف حساب برای بعضیی ها تلخه. مثل این اقا. برو خود را باش. نه نون خور دیگران.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
1
1
امثال این آدم های قلابی زیادن با ایناست که مملکت به اینجا رسیده اگه چهارتا آدم حسابی اجازه حرف زدن داشتن ما هم مثل ژاپن خودرو سه چرخ برای سال 2030 میساختیم نه که بعد 40 سال هنوز پراید حلبی بسازیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
2
1
دوستان وبرادران عزیز
این اقای نظریه پرداز یک بیمار روانی است ومشکل حقارت خود را با توهین به دیگران تسکین میدهد
در دام اینگونه افراد نیفتید کمی تعقل در رفتار وگفتار نامبرده واقعیت او را اشکار میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
2
1
در کشوری که حماقت جای شجاعت و خیانت بجای خدمت جا زده میشود نتیجه اش حضور تفکرات افراطی است تا این افراد گرد و خاک بپا کنند تا حقایق را انطوری که میخواهند طرح کنند و کاری هم به نتایج آن ندارند.
عمو یاسر
|
United States
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
0
2
سلام اگه حسن عباسی بی سوادها چرا اساتید به اصطلاح باسواد و سلول سلول لیبرال و... فقط ازش شکایت میکنند و بستن دهانها و شکستن قلمها میکنند. چرا جرات مناظره باهاش رو ندارن البته احمدی نژاد هم به آقای روحانی درخواست مناظره داده بود که... حسن عباسی و حسن عباسی ها برای مناظره و اعلام ثروتشون به پشتوانه خداوند و سوادشون و پاک دستی شون آماده ان...آیا صاحبان دیپلماسی لبخند هم آماده ان؟
هفتاد ساله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
2
0
از محل کارم تا منزل یا نیم ساعتی با پای پیاده راه است
. وقتی به خانه میرسم دیگر یادم نیست تو مسیر راهم چند سطل زباله گذاشته بودند .عباسی یا بد دهن معروف همان یکی از سطلهاست خداوند هدایت کند تا باور کند مرگ است معاد و بالاخره قهر طبیعت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
1
2
اگر به حساب نمی اورند پس چرا تو از حرفهایش در شرف نابود شدنی شرافت حسن عباسی و احمدی نژادیها ارجهیت دارد بر شماها که برای مردم هیچی نکردید خداکند احمدی نژاد برگرددو مردم را نجات دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
1
1
اولا معلومه که از حرفای دکتر عباسی دارین میسوزین دوما این شمایید که با اسم دکتر عباسی میخواهید سایت شما ب حساب آورده شود..بگو آب بریزن روت بیچاره وگرنه جزغاله میشی...
مجتبی طالبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
0
1
نویسنده ی عزیز شما هم که خودت از همه بیشتر توهین می کنی ...
قل هاتوا برهانکم ...
داوود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
0
2
حرف از توهین نزن که رییس جمهور روکورد توهینی شکست ، من موندم وقتی آقای روحانی به ما 49توهین کردند این اقای نویسنده کجا بودند ، عزیز دکتر عباسی انقدر برای ماعزیز است که با این حرفا بیشتر خودت را ضایع میکنی نه دکتر را
قظنفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
1
1
حسنی یک عقده ای دروغگو است که معلوم است پشتش از کجا پر است
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
1
0
راست میگن عباسی گناه داره میخواد خودی نشون بده جلب توجه کنه وجدانن بهش توجه کنید البته درسته حرفاش مال خودش نیست ولی مثل بچه ها حرف و بهش میگن تا بگه و اگه بهش توجه نکنی غصه میخوره
هومن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
0
2
فعلا که با این مقاله شما هوچیگری رو رسوندید به حد اخرش..در حد ش نیستی که نقد ایشون رو بکنی
یاسر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
0
1
من نه طرف آنم و نه این شاخصی بنام ولی امر دارم .اما متنفرم از هرآنکه باعث ایجاد ذهنیت در باورهای جوانان و مردم میشود.مباحثه و گفتگوهای سیاسی فرق دارد با توهین و تهمت و ناسزا گفتن .حتما شما بامن نیز هم فکرید که بسیاری از حرفهای بعضی روشن فکر نماها .تهمت و افتراح و جنجال است که مخاطب می تواند ادعا کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
0
2
ادب و معرفت شما از نوشتتون پیداست. خیلی از مطالبی که میگه سند نمیخواد اصلا . در ضمن شما هرچی اون ارباب فتنه گرتون میگه هم ازش سند میخواید؟؟هرچند اسنتد هم هستن. اینم یادتون باشه عباسی در زمان احمدی نژاد حبس کشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
1
1
بابا این حرفهارو ول کنید که کی چی میگه. اقا رو تنها نذارید.
پتروليوم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
0
2
جناب نويسنده محترم
شما ايا ادعاي روشنفكري و آزادانديشي داري؟
چرا درصدد تخريب و تهمت هستيد؟
آقاي عباسي اگر حرفي زده كه مردم قضاوت ميكنند و اگر شما هم دلايل متقني دال بر رد حرفهاي ايشون داريد بدون توهين و تحقير ديگران ذكر كنيد
يادتون باشه در دعاي كميل ميخونيم كه كم من ثناء جميل لست اهلا له نشرته... چه خوبي ها كه من لايقش نبودم و خدايا شما اون رو بين مردم نشر داديد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
0
0
مرگ عباسی منافق تلنگر
کرامت سلیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
0
0
بهترین قاضی مردم هستند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
0
0
عباسی چرت زیاد میگه کارش کوبیدن مرحوم هاشمی و روحانی است
حقیقت جو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
0
0
با سلام نشر این مطالب در مورد شخصی که بارها گفته ما تیم تحقیقاتی هستیم و این سخنرانیها نتیجه تحقیقات تیمیه، شما نشون دادید که از حرف حق میترسد و با مطالب هتاکانه خودتون نشون دادید که شما هتک و باطل طلبید که نه انصاف و نه علم و نه.......دارید؟ اگه راست میگید بزرگان جریانتون باهاش مناظره کنن. ضمنا چرا هر چی در مورد برجام گفته درست از آب در اومد کسی حق فکر کردن ندارد.
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
0
0
وقتیکه جلوی سخنرانی علی مطهری را میگیرند.
وقتیکه احمدی نژاد با فحاشی و تهمت رئیس جمهور می شود.
وقتیکه حسن عباسی ها آزادند با صدای بلند تهمت بزنند .
خدا را شکر که آیت الله مطهری در این زمان نیست که
میگفتند آقای مطهری گفته شیعه قالتاق ترین و با اینحال مدعی ترین .است، او را مانند ملاصدرا تکفیر میکردندا تکفیر میکردند
حق وحقیقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
0
0
مگه عددی هست که به حساب بیادیه ادم بددهن هتاک عقده ای که میخوادیه جوری معروف بشه راهش این نیست بایدبره به قول قدیمیاروچشمه خراب کنه معروف میشه به عباسی سرچشمه ؟؟؟؟؟؟؟؟
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
0
0
دوست عزیز هنوز مونده اقایه دکترو بشناسین همونایی که تو ازش دم میزنی اگه دکتز بدون سند حرف میزد الان باید سر قبرش باید فاتحه میخوندیم اگه میبینیکاری باهاش ندارن دلیلی ازادی بیان نیست دلیل حرفهایه با سندشه ..اهلش میدونن کجا درس خوند کجا هم فعالیت داره ...از چیزی که نمیدونی وز وز نکن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
شما که دم از سند میزنی
دو تاشو بگو
کرامت سلیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
0
0
اپراتوری نیاز به تخصص ندارد مثل صنایع ما که مثلا" در صنعت الومینیوم یک فوق دیپلم دامپروری بدون داشتن هیچ دانشی در باره تولید فلز در خط تولید فلز الومینیوم بدون هیچ مشکلی در کنار یک فوق لیسانس متالورژی کار میکند و حتی یکبار این فوق دیپلم دامپروری در سال 1383 به عنوان پژوهشگر برتر در صنعت الومینیوم به سازمان ایمیدرو معرفی شد و از دست معاون وزیر اقای هراتی نیک لوح تقدیر گرفت. بعدها همین فوق دیپلم دامپروری ادامه تحصیل داد و لیسانس متالورژی گرفت و حالا مدعی متخصص بودن در صنعت الومینیوم هست. در صورتی که جای این فوق دیپلم دامپروری در پرواربندی یا سازمان گوشت، سازمان غله و اینجور جاهاست اما به راحتی وارد یک صنعت مهم فلزی شده و از دست معاون وزیر لوح تقدیر می گیرد. یک فوق دیپلم دامپروری تخصصش در امور گوسفندان است و باید در مواردی مثل کیفیت گوشت و یا نوع پشم گوسفندان اظهار نظر کند.

اگر بالفرض چنین نیروگاههایی وجود داشته باشد افراد با تحصیلات غیر مرتبط با پارتی و سفارش در انجا مشغول به کار خواهند شد و خواهیم دید که باز هم به عنوان مثال فلان رشته دامپروری در انجا پیشنهاد می دهد که برای عایقبندی اتصالات نیروگاه از پشم گوسفند استفاده کنند که هم ارزان است و هم فراوان و تحریمها هم مانع دسترسی به پشم گوسفند نمی شود و پیشنهاد وی توسط هیئت مدیره مورد پذیرش قرار گرفته و ان فرد به عنوان یک محقق و پژوهشگر برتر به وزارتخانه معرفی شده و مورد تشویق وزیر مربوطه یا معاون وزیر قرار خواهد گرفت و پاداشی هم به وی خواهند داد.

بقیه مطلب در


http://yon.ir/59ik
Soroush
|
United Kingdom
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
0
0
خدا حفظش کنه حسن عباسی رو و خدا لعنت کنه حسن روحانی رو
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۵
0
0
احسنت بر نگارنده ی مطلب این طرفدارهای عباسی هم حکایت همان افراد دهن بین بی عقل هستن ک به خوب حرف زدن توجه میکنن نه حرفه خوب فهماندن به این نادان ها مثل رد کردن شتر از سوراخ سوزن است
هاشمی یادت میماند
دوستدار اسلام حقیقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۳
0
0
دردو بر دکتر عباسی
تا وقتی چهارچوب و ذهنیت و مبانی فکریتون را بهش شک نکنید و از منابع اصیل اسلامی اونها را اصلاح نکنید و در فضای از پیش تعیین شده ذهنیتون بمونید که تمام از غرب گرفته شده چه از رسانه ها و چه از دانشگاه ها قطعا باید این سخنان بیهوده را بزنید اصلا امثال این تفکرات قابل بحث نیستند مشکل ما با امثال شما در مبانی تفکری و اصل و فلسه فکری و اصول دین است. والسلام. فان حزب الله هم الغالبون. والعاقبه للمتقین
تکین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
0
0
همین که راجع بهش نوشتی یعنی به حساب اومده
سحرناز نوروزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
0
0
استاد عباسی تمام حرفهایش کاملا منطقی است شما اگر راست میگویی و جرات داری یکی از نظریات ایشون رو ک میگی اشتیاه است رو واضح بیان کن تا ایشون جوابتو بیاد بده..............اولا تمام حرفهای استاد نظر موافق خود شخص رهبری است وهیچیگ از نظرات ایشان مخالف با نر اقای خامنه ای نبوده پس ادمهایی عین شما که نظرات ایشان بهش فشار خیلی اورده مستقیم دارید با خود رهبری وخواسته هایش مخالفت میکنی...........بعدم مگر تمام نظریه پردازان ومسیولان کشور اومدن مدرکهای تحصیلیشونو قااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب کردن زدن به دیوار و اینترنت همه دیدن که شما این حرف خنده دااااااااااااااااااااااااااااااااااااار و غیر منطقی و اومدی میزنی ک مدرگ عباسی رو ندیده کسی.......نه پس از نهضت سواد اموزی اوردنش تو مهمترین مسایل ازش نظر میخان یا استاد دانشگاهش کردن...........بعد از طرز صحبت هرگسی سوادش مشخص میشه انصافا هرکسی بگه اقای عباسی زیر فوق دکتراس معلوماتش واقعاااااااااااااا حسادت کرده.............ثالثا اقای عباسی در جواب اهانتهای رییس جمهور دوتا حرف زده و هرگز اول اهانت به کسی نکرده......................................................مهم>>>>>>بعدم خود خانم فایزه رفسنجانی و همسر اقای رفسنچانی رسما اومدن خمایتشونو از سران فتنه اعلام کردن و این چیزیه که همه میدونن ومثل روز روشنه واصلا قابل انکار نیس حالا شما اومدی شدی کاسه داغتر از اش................اقای عباسی هم مگر بغبر از این بوده که عینا اونا رو گفته.....لااقل بیا یه چیزی بگو دو نفر بهت نخندن............مطمین باش مملکت قانون داره واگر ایشون خلاف عرف وشرع توهین یا تهمتی میزد باهاش برخورد میشد شما لطفا نیا جو بده تا دونفر ک خبر ندارن تحت تاثیر بیان تاییدت کنن.....................................البته خیلی روشنه برای ادمی که اینچنین شجاعت وجسارت نشون داده و به نفع مردم عادی میاد از برخی مسیولین انتقاد میکنه امثال شما رو تیر کنن تا ایشون رو خراب کنه ...هرچند حق هرگز با دوتا خرف غیر منطقی ازبین نخواهد رررررررررررررفت.............بعدممممممممممممممممم چرا دروغ میگید اخه اقای عباسی بدبخت ک همیشه وهمیشه وهمیشه خدا از مراجع تقلید و اسلام و ولایت فقیه دفاااااااااااااااااااع گرده و هزاران کلیپ از ایشون هس که بخاطر منو شما داد میزنه چرا به فتوای مراجع کسی گوش نمیده و به سیستم بانکداری توجه نمیشه تا پول منو شما رو راخت به جیب نزنن..اقا برو خجالت بگش.............زشته بخدا
نوروزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
0
0
شما خودت با همین تیتری که درباره استاد مملکت زدی حد وشان وسواد وشخصیت خودتو قشنگ نشون دادی.........استادی که دروز صدها نفر پای صحبتاشون میشنن و سالن های سخنرانیشون پر میشه وکسی به حساب نمیاررررره؟؟؟؟؟وافعاااااااااا خنده داره.........
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
0
0
دکتر حسن عباسی که خدای حفظش کند، از جمله کسانی است که فقط حرف راست و حقیقت و واقعیت می زند. بنده اکثر سخنرانی های این بزرگوار رو گوش دادم و حتی یک جمله بی پایه و اساس از ایشان نشنیدم. اگر چند سخنرانی کامل ایشان رو گوش کنید، خودتون متوجه می شوید که یک نابغه است. یک نابغه ای که بعدها متوجه می شویم سنگ چی رو به سینه می زد. خدا کنه اون موقع دیر نشده باشه. با آرزوی موفقیت برای شما...... (مراجعه کنید به سایت کلبه کرامت)
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
0
0
لعنت خدا بر نویسنده این متن. آمین
کامیسمای
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
0
0
تا کور شود هر انکه نتواند دیدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
0
0
اشتباه کردید‌
اگر اینهایی که نوشته اید را معتقدید
مدتی پای درس حسن عباسی بنشینید حقیقت را میفهمید

اگر محض جنگ روانی علیه حسن عباسی نوشته اید کارتان نادرست است و
خدا بازخواستتان میکند

حسن عباسی صاحب تنها کلاس «علم بقا» است که علم استراتژی را بررسی میکند
و لازمه تحقیق در علم استراتژی فهم همه زمینه ها حکومتی و علمی است
پس باید اظهار نظر کند
اگر اظهار نظر نکند ، راه برای چون تویی هموار میشود که جهل توده
را دستمایه معرکه گیری کنی
یه نفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
0
0
سلام
***************
روزی هارون از حسادت و کینه در مقابل مدرس امام صادق علیه السلام کرسی درسی برقرار کرده و هرکس میامد بهش 2 درهم میداد.
شاگرد امام روزی بین دو درهم و درس امام مردد شد و بعد علت را از امام جویا گردید که امام او را به مادرش ارجاع داد.
مادرش گفت که شب انعقاد نطفه او، مابین بستر همسر و مهمانی اجنبی در تردید قرار گرفته بود.
حالا میشه شما بفرمایید چند درهم گرفته اید تا این مقاله ای که وجدان خودتان به بی پایه بودنش گواهی می دهد را نگاشته اید؟
یا اینکه بفرمایید استاد عباسی دقیقا کجای لیبرال ها را سوزانده که به جای تعریف کردن از آفتاب برجام، به مطلب نوشتن در مورد این شخص به قول شما بی مقدار پرداخته اند؟
****************
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
0
0
درود بر دکتر حسن عباسی
مجتبی
|
United States
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۸
0
0
حسن عباسی دنبال دره باکه
مجتبی
|
United Kingdom
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
0
0
گنده گویی می کنه
علیرضا
|
Japan
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
0
0
اگه کسی به عباسی توجه نمی کنه ، پس توچرا بهش توجه کردی؟ پس تو هم حتما سطحت پایینه ، که جواب اونو دادی!
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
0
0
توهین های اون بزرگوار به شما و امثال شما مصداق جدال حق و باطل است کاش به جای نوشتن این اراجیف میرفتید مطالب اون رو گوش میکردید و اگه توان اون رو داشتی پاسخ منطقی میدادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
0
0
اصلا این آقا کیه.من تازه اولین بار که اسمشو میشنوم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین