تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
بر اساس تصمیم هیات رسیدگی به تخلفات هیات رئیسه مجلس؛
هیات رسیدگی به تخلفات هیات رئیسه مجلس صبح امروز (سه‌شنبه) برای بررسی "حضور علی مطهری، محمدعلی وکیلی و بهروز نعمتی در دیدار اعضای فراکسیون امید با سیدمحمد خاتمی" تشکیل شد و 16 نفر از اعضای این هیات اعلام کردند که این سه نفر تخلفی مرتکب نشده‌اند.
 رویداد۲۴-هیات رسیدگی به تخلفات هیات رئیسه مجلس صبح امروز (سه‌شنبه) برای بررسی "حضور علی مطهری، محمدعلی وکیلی و بهروز نعمتی در دیدار اعضای فراکسیون امید با سیدمحمد خاتمی" تشکیل شد و 16 نفر از اعضای این هیات اعلام کردند که این سه نفر تخلفی مرتکب نشده‌اند.

پیرو شکایت درخواست 30 نفر از نمایندگان مجلس از یوسفیان ملا رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه برای تشکیل هیات رسیدگی به تخلفات هیات رئیسه جهت بررسی حضور مطهری، وکیلی و نعمتی در دیدار اعضای فراکسیون امید با سیدمحمد خاتمی این هیات متشکل از اعضای کمیسیون تدوین آئین نامه و روسای کمیسیون‌ها صبح امروز سه‌شنبه تشکیل جلسه داد.

در این جلسه علی مطهری، محمدعلی وکیلی و بهروز نعمتی از خود دفاع کردند و از 30 نفر نماینده معترض نیز دو سه نفر حضور پیدا کردند که نهایتا پس از بحث و بررسی موضوع از اعضای هیات رای گیری به عمل آمد که 16 نفر اعلام کردند که این سه عضو هیات رئیسه تخلفی مرتکب نشده‌اند و تنها سه نفر در رای خود اعلام کردند که مطهری وکیلی و نعمتی بخاطر دیدار با محمد خاتمی مرتکب تخلف شده‌اند که نهایتا این پرونده مختومه شد.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
0
0
"در این جلسه علی مطهری، محمدعلی وکیلی و بهروز نعمتی از خود دفاع کردند ..."
ببینید چه بر سر این مملکت اومده که تعدادی از نماینده ها برای ملاقات با سید بزرگواری که پرطرفدارترین روحانی این کشوره، باید جواب پس بدن!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین