تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۶ - ۳۰ اسفند ۱۳۹۵
۲۴ تن از نمایندگان مجلس دهم به رویداد۲۴ پاسخ دادند
۲۴ تن از نمایندگان مجلس دهم در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید در طی نزدیک به چهار سال گذشته و تاثیر این عملکرد بر ریزش و یا رویش آرای حسن روحانی در انتخابات اردیبهشت ۹۶ به گفت‎‎وگو نشستند.
رویداد۲۴- مجلس دهم یکی از خاص‌ترین مجالس ادوار گذشته است. شاید دلیل اصلی این خاص بودن را بتوان در حضور افرادی با گرایش‌های مختلف سیاسی دانست. این پراکندگی را حتی در هیات رییسه و کمیسیون‌های مختلف مجلس به عینه می‌توان دید.

یکی از شاخصه‌های اصلی مجلس دهم در مقایسه با مجلس نهم همراهی و روابط صمیمانه‌تر مجلسی‌ها با دولت تدبیر و امید است. رای اعتماد به سه وزیری که در مجلس نهم از حضور بر صندلی وزارت بازماندند در مجلس دهم، مهر تاییدی بر این موضوع است. نمایندگان مجلس دهم در گفت‎وگو با رویداد۲۴ در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید در طی نزدیک به چهار سال گذشته و تاثیر این عملکرد بر  ریزش و یا رویش آرای حسن روحانی در انتخابات اردیبهشت ۹۶ به گفت‎‎وگو نشستند.

برای آنکه ارزیابی دقیق‎تری نسبت به نظرات نمایندگان مجلس درباره عملکرد دولت حسن روحانی داشته باشیم نلاش شد تا با نمایندگان از گرايش‎هاي مختلف به گفت‎وگو بپردازيم که اين نظرات در جداول ذیل در پی می‎آید. 

ریزش‌ها و رویش‌های رای روحانی در انتخابات ۹۶ چیست؟

ریزش‌ها و رویش‌های رای روحانی در انتخابات ۹۶ چیست؟

ریزش‌ها و رویش‌های رای روحانی در انتخابات ۹۶ چیست؟

ریزش‌ها و رویش‌های رای روحانی در انتخابات ۹۶ چیست؟
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
0
0
بااین نامردی
کهدوزیر آموزشش به ما بازنشسته ها کرد و پاداش مارا نداد هیچ کس به روحانی رای نمی دهد سال۹۶سال نه به روحانی و دولتش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۲
0
0
اصولا مردم برای رای دادن به عملکردها نگاه نمی کنند چون از وضعیت راضی نیستند به تمایل نظام به فرد مورد نظر جهت انتخاب شدن نگاه می کنند و عکس آنرا رای می دهند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین