رویداد24

جنگ ستاره‌ها در دوحه
بعید است برانکو برای جدال مقابل السد قطر دست به تغییر چندانی در ترکیب اصلی تیمش نسبت به چند دیدار اخیر بزند.
رسول خادم:
رییس فدراسیون کشتی گفت: اگر قرار است عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس اصل باشد، پس چرا باید زمین و آسمان را به هم دوخت و هرآنچه داشت هزینه کرد تا بتوان با توجیه چرایی موضوع عدم رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر قدس، برای نهادهای بین المللی که به لطف ارسال فوری تمامی اخبار از داخل کشور، مستنداتی بیش از ما در اختیار دارند، از تعلیق گریخت؟
فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:
فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای از همه افراد خواست که چناچه از وقوع هرگونه تخلف در فوتبال اطلاعی دارند آن را به کمیته‌های حقوقی و قضایی فدراسیون ارائه کنند تا رسیدگی شود.
تلاش فدراسیون کشتی برای رفع تعلیق کشتی کشور ستودتی بود
دارنده 5 نشان کشتی آزاد جهان و المپیک می‌گوید: تلاش خادم برای رفع تعلیق فدراسیون کشتی طی ماه های گذشته و دیپلماسی بکار گرفته شده ستودنی بود.
برای کسانی که به پژمان جمشیدی خندیدند متاسفم
شهریار فوتبال ایران را این روزها با لقب تختی زمانه می‌شناسند؛ آقای گل فوتبال جهان که پیش از هر کسی وظیفه خود را در قبال زلزله زدگان کرمانشاه به بهترین شکل ممکن به انجام رساند.
اوسیانو:
مربی تیم ملی فوتبال ایران معتقد است بازی با مراکش سرنوشت ایران در جام جهانی را مشخص خواهد کرد.
فیلا حکم نهایی خود را صادر کرد
با تلاش های انجام شده از سوی فدراسیون کشتی، خطر تعلیق کشتی ایران موقتا رفع شد اما علیرضا کریمی به مدت ۶ ماه از حضور در میادین محروم شد.
پس از جلسه با تاج مطرح شد
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در جلسه با رییس فدراسیون خواستار آن شده تا در یک برنامه تلویزیونی پاسخ اظهارات علی کریمی را بدهد.
استقلال بهتر از این نمی‌توانست بازی کند.
زمانی درباره عملکرد مهاجم خارجی این تیم افزود: برای یک نیمه عملکرد خوبی داشت حتی چند موقعیت گلزنی هم داشت.
مایلی‌کهن:
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کارلوس کی‌روش با وقاحت به علی کریمی که یکی از بزرگان فوتبال ایران بوده است توهین می‌کند و می‌گوید بزدل، بزدل خودت و جد و آبادت هستی.
علی پروین:
اسطوره باشگاه پرسپولیس در مورد دیدار این تیم مقابل نسف قارشی و حاشیه‌های پیرامون پژمان جمشیدی و علی کریمی صحبت کرد.
تمام داشته‌هایمان را در کشتی فرنگی سوزاندیم
سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی با تاکید بر این که شرایط خوبی در کشتی آزاد و فرنگی نداریم، گفت: حتی اگر رسول خادم، رییس فدراسیون هم برای بازگشتم پیشنهاد دهد قبول نمی‌کنم.
محمدرضا مهدوی:
محمدرضا مهدوی، پیشکسوت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در رابطه با بازی اخیر سرخابی‌ها در مقابل حریفان خود گفت: پرسپولیس با مدیریت خوب و کادرفنی قوی، مدتهاست در فوتبال ایران یکه‌تازی می‌کند. بازیکنانی که سه سال در کنار هم بازی کردند و تا این حد هماهنگ شدند می‌توانند حالا حالاها پرسپولیس را در ایران به قهرمانی برسانند.
سایت «فوتبال ترایب»:
بر اساس گزارش یک سایت اندونزیایی، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از جام جهانی ۲۰۱۸ هدایت تیم ملی ازبکستان را عهده‌دار خواهد شد.
بر اساس نتایج جدید مسابقات در سراسر جهان؛
فوتسال ایران با یک پله سقوط در رتبه ششم جهان قرار گرفت.
گفت‌و‌گو
گوناگون
پربازدید ها