آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:

مزد پوشش/ علیرضا زاکانی چگونه شهردار تهران شد؟ (فیلم)

علیرضا زاکانی در فرآیندی عجیب به شهرداری تهران رسید و با آنکه بر اساس قانون شرایط تصددی شهرداری را ندارد اما قرار است قانون به خاطر انتخاب شهردار تهران تغییر کند! این یعنی مزایای کاندیدا‌های پوششی در ایران بیش از آن چیزی است که تصور می‌کنید.

صیانت از فضای مجازی در سایه استارلینک/ اینترنت ماهواره‌ای به ایران می‌رسد؟ (فیلم)

طرح صیانت از کاربران فضای مجازی، توجهات بسیاری را به سمت اینترنت ماهواره‌ای جلب کرده. اینترنتی که قابل دسترس، نامحدود و پرسرعت است و از همه مهمتر فیلترینگ بر آن اثر ندارد. آیا اینترنت ماهواره‌ای به ایران می‌رسد؟

صیانت از فضای مجازی ؛ نام محترمانه‌ای برای فیلترینگ (فیلم)

طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی طرح جدیدی است که به نام صیانت از منافع مردم قرار است محدودیت‌هایی در حوزه فضای مجازی ایجاد کند و به نوعی نام محترمانه‌ای برای فیلترینگ است. در این ویدئو ببینید اگر چنین طرحی تصویب شود، چه خواهد شد.

از عیسی شریفی به جز تلاش چیزی ندیدیم/ قالیباف شرافت داشت که نگذاشت کارمندان شهرداری حقوق پایین بگیرند +فیلم

سیدجعفر تشکری هاشمی معاون سابق شهرداری تهران و منتخب شورای شهر ششم تهران درباره ابهامات دوران مدیریت قالیباف توضیح داده و می‌گوید شورای شهر پنجم با سیاسی‌کاری دستاوردهای قالیباف را نادیده گرفته است.

تاریخ انتخابات در جمهوری اسلامی ایران؛ از ۱۳۵۸ تا ۱۴۰۰ (فیلم)

تاریخ برگزاری انتخابات در ایران بعد از انقلاب ۱۳۵۷ تاریخ پر فراز و نشیبی بوده است؛ تاریخی پر اتفاقات خاص و گاه پیچیده. رویداد ۲۴ در این فیلم روایت کرده که در عمر ۴۲ ساله جمهوری اسلامی تا کنون چگونه انتخابات برگزار شده است.

دولت پای مردم نایستاد، توقع داشتید پشت شهرداری بایستد؟/ اگر روزی موضع قالیباف تغییر کند، تمام پرونده‌هایش را بررسی می‌کنند

محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران با اشاره به تخلفات شهرداری تهران می‌گوید: اگر روزی موضع قالیباف تغییر کند، تمام آن پرونده‌ها را روی می‌آوردند و به آن رسیدگی می‌کنند اما الان چون همسو هستند، کاری ندارند.

شهرداری در دوران قالیباف امپراتوری پول‌پاشی راه انداخته بود/ اگر دستمان بسته نبود، شهردار دیگری انتخاب می‌کردیم

محمد سالاری عضو شورای شهر تهران می‌گوید: اگر مشکل تایید صلاحیت نداشتیم، شهردار دیگری انتخاب می‌کردیم. البته درباره دو شهردار هم در اختیار ما نبود و کنار رفتن آقای نجفی و افشانی از قدرت ما خارج بود.

مردم اعتمادشان را به شوراها از دست داده‌اند/ بررسی صلاحیت‌ها با سختگیری بیشتری انجام می‌شود (فیلم)

نماینده بندرعباس می‌گوید: اتفاقات صورت گرفته در شوراهای شهرهای مختلف باعث شد اعتماد مردم از دست برود. به همین دلیل در انتخابات امسال در بررسی صلاحیت کاندیداها سختگیری بیشتری خواهد شد.

روایت میرسلیم از قالیباف و عیسی شریفی / گفتند چون سر سپاه کلاه گذاشته شده، پرونده باید به دادگاه نظامی برود (فیلم)

مصطفی میرسلیم در گفت‌وگوی تصویری خود با رویداد۲۴ به نکاتی درباره نحوه ریاست قالیباف بر مجلس شورای اسلامی و همچنین دوران تصدی قالیباف بر شهرداری تهران اشاره کرده است.

بی خانمانی پس از ۴۲ سال/ قوه قضائیه به داد ساکنان خیابان ستارخان می‌رسد؟

ساکنان یک مجتمع مسکونی مصادره‌ای در تهران که اغلب سالمند هستند حال و روز خوبی ندارند چرا که باید خانه‌ای که پس از انقلاب از طریق بنیاد مسکن کسب کرده بودند را تخلیه کنند؛ تاکنون تلاش‌های آن‌ها برای احقاق حقوقشان بی ثمر بوده است.
پربازدید ها