تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

کی‌روش با قراردادی ۴ ساله به کلمبیا می‌رود

رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در مصاحبه‌ای تعارفات مرسوم را کنار گذاشت و رسما اعلام کرد با کارلوس کی روش به توافق نهایی رسیده است.
کی‌روش با قراردادی ۴ ساله به کلمبیا می‌رود
رویداد۲۴ رامون خسرون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در مصاحبه با رسانه‌های این کشور درباره توافق نهایی با کارلوس کی روش این طور گفت: ما برنامه ریزی کردیم که کی روش سرمربی تیم ملی کلمبیا شود. ما مذاکرات پیشرفته خوبی انجام دادیم. در این مذاکرات به توافق نیز رسیدیم. او درخواست کرده بود تا پایان جام ملت‌های آسیا صبر کنیم.
 
رئیس فدراسیون کلمبیا درباره اینکه کی روش شناختی از فوتبال آمریکای جنوبی ندارد گفت: هر اسمی به تیم ملی کلمبیا بیاید قابل بررسی است. اما شما باید رزومه فوتبالی کی روش را بدانید. او کارنامه‌ای پربار دارد. او در آمریکای جنوبی کار نکرده است، اما او در آمریکا، رئال مادرید و ۴ بار در جام جهانی حضور پیدا کرده است. صبحت کردن درباره اینکه او از فوتبال آمریکای جنوبی شناخت ندارد، مرا شگفت زده کرد. چطور این ممکن است درحالی او پرتغالی است و آن‌ها جزو مردمان لاتین به شمار می‌آیند.
 
خسرون درباره مدت قرارداد سرمربی جدید کلمبیا گفت: ما قصد دارم قراردادی ۴ ساله امضا کنیم تا برای جام جهانی ۲۰۲۲ و کوپا آمریکا آماده شویم.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: