تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
برخی چهره‌هایی که به عنوان استعداد آماتور در برنامه عصر جدید معرفی شده‌اند، پیش از این به صورت حرفه‌ای فعالیت کرده‌اند.

رویداد۲۴ برنامه عصر جدید روز شنبه، یک برنده خاص داشت. فاطمه رادمنش که با استعداد بازیگری در این مسابقه شرکت کرده بود، توانست نظر مثبت هر چهار داور مسابقه را به دست بیاورد و در نهایت به عنوان برنده شنبه شب مسابقه معرفی شود.

هرچند مجری و داوران عصر جدید از کشف این استعداد ذوق زده بودند، اما  فاطمه رادمنش چهره گمنامی در تئاتر نیست و از سال ۸۹، کارگردان، بازیگر و نویسنده تعداد زیادی تئاتر بوده است و در اکثر جشنواره‌های معتبر داخلی شرکت کرده و از قضا برنده هم بوده است و حتی این شانس را داشته که یکی از نمایش‌های خود را در تهران روی صحنه ببرد که البته با استقبال مردمی بالایی مواجه نشده است.

حرفه ای‌ها، برنده قضاوت آمارتورها در عصر جدید!

گروه وکاپلا نیز یکی دیگر از گروه‌های مشهوری بود که قبل از حضور در برنامه عصر جدید، هم کنسرت برگزار کرده بود و هم آلبوم موسیقی منتشر کرده بود و حضور در برنامه عصر جدید، فقط فرصتی بود که نام این گروه یک بار دیگر بر سر زبان‌ها بیفتند. از قضا نوع پوشش و رفتار گروه وکاپلا به شکلی است که اگر سید بشیر حسینی از آن خبر داشت، حتما دکمه قرمز را فشار می‌داد.

حرفه ای‌ها، برنده قضاوت آمارتورها در عصر جدید!

به گزارش رویداد۲۴ فاطمه عبادی دختر نقاش خوزستانی که با شن، تصاویری را نقاشی کرده بود، دیگر شرکت کننده عصر جدید بود که نقاش معروف و نسبتا موفقی است و در اینستاگرام خود حدود بیست هزار دنبال کننده دارد.

حرفه ای‌ها، برنده قضاوت آمارتورها در عصر جدید!

این سه نمونه از رقابت گروه‌های حرفه‌ای مقابل افراد با استعداد آماتور، باعث انتقادات تندی به برنامه عصر جدید شده است. سازندگان عصر جدید همچنان از پاسخ به انتقادات، فرار می‌کنند البته همچنان جدی‌ترین برنامه تلویزیون در نوروز ۹۸ بودند.

نکته جالب و یکی دیگر از انتقادات مطرح شده نسبت به عصر جدید اینجا بود که در مجموعه نوروزی عصر جدید، هیچ اشاره‌ای به حادثه دیدگان سیل نشد و احسان علیخانی در توضیح این غفلت گفت که کل این مجموعه قبل از تعطیلات نوروزی فیلمبرداری شده است. با این حال بشیر حسینی در یکی از قسمت‌های برنامه می‌گفت: اثربخشی این برنامه در دید و بازدید‌های نوروزی مشخص شده است.

به گزارش رویداد۲۴ به جز این موارد که تکرار آن‌ها اعتبار یک برنامه حرفه‌ای را خدشه دار می‌کند، بعضی شرکت کنندگان عصر جدید نیز با دروغ به رکورد‌هایی اشاره کرده بودند که مشخص شد اعتبار چندانی ندارد. مثل دختر کرمانی که از فاصله ۵ متری با تفنگ بادی تیراندازی می‌کرد در حالی که تیراندازی با تنفنگ بادی از فاصله ده متری یک رشته ورزشی است و صد‌ها ورزشکار این رشته، بهتر از او توانایی شلیک به سیبل‌های تعیین شده را دارند.

بعضی شرکت کنندگان عصر جدید نیز مدعی شکستن رکور‌های گینس در رشته‌های عجیب شده اند (مثل چرخاندن توپ فوتبال روی مسواک یا اجرای شنای ورزشی روی انگشت شصت) که این رکور‌ها اعتبار چندانی ندارند و افراد زیادی مدعی شکستن این رکورد‌ها هستند.

البته نرم افزار روبیکا حالا از مجموعه جدید استعدادیابی خبر داده که این بار به مجری گری شهاب حسینی برگزار خواهد شد و شاید با عبور از سانسور‌های تلویزیون، شاهد حضور متنوع استعداد‌ها در آن برنامه باشیم.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
0
0
دمتون گرم، زدید به هدف! دقیقا بزرگترین انتقاد به این برنامه همین است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
0
0
عصر جدید عصری برای دیده شدن است چند نفر بازیگر قابلی مثل فاطمه رادمنش را که تحصیلات در این زمینه دارد و یا اون گروه موسیقی را می شناسند. اونها از این برنامه برای دیده شدن خود استفاده کردند. بارها در این برنامه گفته شده که قصدشون اینه که استعدادها به چشم بیان. این برنامه آکادمی نیست که بعضی ها می گن کسی که تو یک زمینه ای استعداد داره را بیارن و با آموزش اون را تقویت کنند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: