تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
«ورزشکار معروفی که دستگیر شد»، «آقای بازیگر راهی بازداشتگاه شد» و... این تیتر‌ها را تابحال شنیده‌اید و بعضی اوقات کنجکاو شده‌اید که از اصل ماجرا سر در بیاورید. در واقع وقتی سر کار سلبریتی‌ها با پلیس، دادگاه و زندان می‎افتد ماجرا از حساسیت بیشتری نزد رسانه‌ها و مردم برخوردار می‌شود.
رویداد۲۴ در این مطلب نگاهی به اتفاقاتی از این دست در زندگی سلبریتی‌ها خواهیم داشت. با ما همراه باشید.
 
دستگیری سلطان حاشیه و بانو در ورزشگاه آزادی

سلبریتی‌هایی که رنگ دادگاه و زندان را دیدند!
محسن افشانی که هر چند وقت یک بار با حاشیه جدیدی توجه رسانه‌ها را به خود جلب می‌کند، سال گذشته سعی کرد به اتفاق همسرش که با ریش و سبیل تغییر قیافه داده بود، وارد ورزشگاه آزادی شود که ماموران نیروی انتظامی متوجه شدند و این دو نفر را دستگیر کردند.
 
خواننده رپ و قتل پدرخوانده
سلبریتی‌هایی که رنگ دادگاه و زندان را دیدند!
حمید صفت، دو سال قبل به اتهام قتل پدر خوانده‌اش زندانی شد. وی درباره علت این کارش گفته بود: پدر خوانده وی فردی تندخو بوده و مدام مادرش را کتک می‌زده است. این خواننده سرانجام در خرداد ۹۷ با وثیقه ۵۰۰ میلیونی آزاد شد.

اتفاقی که مهران مدیری و احسان علیخانی را به دادگاه کشاند
سلبریتی‌هایی که رنگ دادگاه و زندان را دیدند!
سال گذشته مهران مدیری و احسان علیخانی به دریافت وام و هدیه از سوی موسسه ثامن الحجج مهتم شدند. پس از چندین جلسه بازپرسی برای این پرونده مشخص شد دریافت پول توسط مهران مدیری در قالب وام و با رعایت قوانین بوده و مبلغ دریافت شده از سوی احسان علیخانی نیز با معرفی صدا و سیما و برای ساخت برنامه‌های رسانه ملی بوده و او هیچ مبلغی را به صورت شخصی دریافت نکرده است. در نهایت این دو مجری تبرئه شدند.
 
تیزر نمایشی که کار دست خانم کارگردان داد
سلبریتی‌هایی که رنگ دادگاه و زندان را دیدند!
چند ماه قبل مریم کاظمی، کارگردان نمایش «رویای شب تابستان» به دلیل انتشار بدون مجوز تیزر این تئاتر بازداشت موقت شد. البته این موضوع خیلی سریع ختم به خیر شد و این کارگردان آزاد شد.
 
اتهام شرط‌بندی آقای فوتبالیست و همسرش
سلبریتی‌هایی که رنگ دادگاه و زندان را دیدند!
محسن فروزان، دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز به همراه همسرش به اتهام تبانی و شرط بندی بازداشت شدند. وی موقتا یک ماه ممنوع‌الکار شده است. زمان اعلام رای قطعی پرونده شرط‌بندی محسن فروزان هفته آینده مشخص خواهد شد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: