تاریخ انتشار: ۲۰:۵۶ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۸

سایت آمازون، کتاب معاون دبیرکل حزب‌الله را حذف کرد +عکس

فروشگاه اینترنتی «آمازون» درپی شکایت یک روزنامه‌نگار در نشریه صهیونیستی «معاریو»، یک کتاب به قلم شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان را از سایت خود حذف کرد.
 رویداد۲۴ «حییم ایزروویچ» نویسنده روزنامه معاریو طی گزارشی با ادعای اینکه در کتاب مذکور کشتار صهیونیست‌ها ترویج شده و آمازون نیز آن را تبلیغ می‌کند، نوشته بود: «نعیم قاسم از سوی دولت آمریکا به‌عنوان یک تروریست بین‌المللی شناخته شده و شهروندان و تجار آمریکایی از برقراری تماس با او منع شده‌اند. اما سایت آمازون کتاب قاسم را می‌فروشد».

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان، یازده کتاب نوشته که حداقل یکی از آن‌ها با عنوان «حزب‌الله: روایتی از درون» توسط سایت آمازون به‌صورت اینترنتی به فروش می‌رسید.

ایزروویچ با بیان اینکه در کتاب قاسم، صهیونیست‌ها به اشغال سرزمین فلسطین، نقض اساسی‌ترین حقوق بشر و جنایت علیه فلسطینی‌ها متهم شده‌اند، به نمایندگی از روزنامه معاریو با مسئولان آمازون تماس گرفته و خواستار حذف این کتاب شد. آمازون نیز با فشار صهیونیست‌ها این کتاب را حذف کرد.

این در حالی است که «یان کوبیس» هماهنگ‌کننده ویژه سازمان ملل در امور لبنان، بعد از دیداری که با شیخ نعیم قاسم داشت، خواندن کتاب وی را توصیه کرده بود.


خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: