تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
جواد امام:

احمدی نژاد از برخی بخش‌ها چراغ سبز دریافت کرده است/ اصولگرایان در پی فریب افکار عمومی و جنگ روانی هستند

جواد امام فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: در انتخابات مجلس یازدهم، محمود احمدی‌نژاد چراغ سبزی از برخی بخش‌ها دریافت کرده که این تلاش‌ها را انجام می‌دهد.
احمدی نژاد از برخی بخش‌ها چراغ سبز دریافت کرده است/ اصولگرایان برای فریب با ظاهر جدید در انتخابات مجلس حاضر می‌شوند
رویداد۲۴ جواد امام فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره پررنگ شدن حضور احمدی‌نژاد و تکاپوی اصولگرایان برای انتخابات مجلس گفت: احمدی نژاد چراغ سبزی از برخی بخش‌ها دریافت کرده که این تلاش‌ها را انجام می‌دهد، در غیر این صورت اگر بخواهیم با این موضوع مواجه شویم باتوجه به عملکرد و سوابقی که آقای احمدی‌نژاد از دوران هشت ساله ریاست جمهوری خود برجای گذاشته است، بعید به نظر می‌رسد که با این مکانیزم بررسی صلاحیت‌ها، خود و تیم وی موفق شوند. مگر اینکه توافقاتی در پشت صحنه وجود داشته باشد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره زمزمه‌های حضور احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس بیان کرد: به هر حال انتخابات مجلس ۹۸، مقدمه فتح کرسی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است.

جواد امام افزود: به هر حال فرار رو به جلویی که اصولگرایان شروع کردند باعث شده که جامعه نتواند متوجه مشکلات دوره‌های قبل شود. در حال حاضر نیز که دولت باید پاسخگوی نیاز‌های جامعه باشد، اصولگرایان این‌گونه تلاش می‌کنند که خود را تبرئه کرده و در پی این هستند که صرف نظر از گذشته خود، اتفاقات حال حاضر را کاملا به گردن آقای روحانی بیندازند. هر چند کاستی‌هایی نیز در این دولت وجود دارد، اما میراث دولت قبلی برای روحانی به ارث رسیده است.

وی افزود: بنده معتقدم تقسیم کاری بین اصولگرایان در حال شکل‌گیری است که پس از انتخابات ۱۳۸۴، آقای ذوالقدر یک مصاحبه‌ای داشت که کاملا به همین مهندسی و تقسیم کار اشاره داشت؛ بنابراین اصولگرایان بدین‌گونه در پی فریب افکار عمومی و جنگ روانی هستند و هر کدام از اصولگرایان با یک شعاری وارد صحنه می‌شوند و عملا خود این وضعیت را مدیریت می‌کنند و بدین‌گونه نیست که اصولگرایان در مقابل باشند چراکه در واقع اجماع آن‌ها در پشت صحنه است، اما در ظاهر با یکدیگر رقیب هستند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره بحث تحریم انتخابات گفت: در واقع تحریم انتخابات به نفع اصولگرایان است چراکه اگر انتخابات تحریم شود شورای دوم مجددا تکرار خواهد شد و اصولگرایان با یک حداقلی در تهران پیروز می‌شوند.

جواد امام درباره استفاده اصولگرایان از شخصیت‌گرایی نیز افزود: اصولگرایان تلاش می‌کنند از آن عقبه‌ای که در ذهنیت مردم تثبیت شده و آثار منفی داشته است فاصله بگیرند و با یک شورای جدید و چهره‌های جدید که آن‌ها منتسب به اصولگرایی نیستند و به عبارتی با یک دست فرمون جدید وارد انتخابات شوند. در عین حال باید گفت که مردم آگاه دانستند و فریب این مسیر‌ها را نخواهند خورد.

وی در پاسخ به این سوال که چهره‌های شاخص اصولگرا چه افرادی می‌توانند باشند، تصریح کرد: اکنون زود است که این موضوع مطرح شود و آن‌هایی که چهره بودند برای مردم شناخته شده هستند. به هر حال اصولگرایان ترجیح می‌دهند با چهره‌های جدیدتر و شعار‌های متفاوت‌تر وارد عرصه انتخابات شوند.
منبع: برنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
صادق ۷
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
0
0
احمدی نژاد مرد عمل و صادق و رو راست است مثل حزب نفاق و دروغ اصلاح طلب نیست نتیجه تفکرتون دولت کنونی است چه گندی زدید واقعا چه قدر رو دارید
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: