تاریخ انتشار: ۱۵:۴۸ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۸
قاضی صلواتی خطاب به متهم:

بپرسم گوشت‌ها کجاست، قلبت می‌شکنه؟

دومین جلسه دادگاه متهان پرونده گوشت‌های قرمز منجمد شده که به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد با حاشیه‌هایی همراه بود که گا‌ها موجب خنده قاضی دادگاه و حضار در جلسه می‌شد.
 
بپرسم گوشت‌ها کجاست، قلبت می‌شکنه؟رویداد۲۴ وقتی متهم خلیلی در جایگاه متهم قرار گرفت، بار‌ها از سوی قاضی صلواتی به او تذکر داده شد که حاشیه نرود به سوال‌ها دقیق و روشن پاسخ دهد.

قاضی صلواتی به متهم گفت: ۲۷ تن گوشت قرمز منجمد گرفتید، ۳ تن آن را در میادین تره بار توزیع کردید به صورت روشن پاسخ دهید ۲۴ تن بعدی کجاست و به کی فروختید؟

متهم خلیلی پاسخ داد آن را در مناطق محروم توزیع کردیم، قاضی صلواتی گفت: مردم در میادین تره بار برای ۲ کیلو گوشت صف کشیدند آن وقت مدعی می‌شی که تقاضا برای آن نبوده و در مناطق محروم فروختید.

صلواتی به متهم خلیلی گفت: گوشت‌ها را در میادین تره و بار توزیع می‌کردید، مناطق محروم پیشکش.

متهم در پاسخ به سوال‌های آقای صلواتی چند بار گفت: حاج آقا این جوری نگید، به خدا قلبم می‌شکنه؟ قاضی صلواتی که نمی‌شد تبسم‌های مکرر خود را پنهان کند، به متهم گفت: اگر ازت بپرسم "گوشت‌ها کجاست، قلبت می‌شکنه".

رییس دادگاه به متهم خلیلی افزود: شما نظامی بودید و اینکاره نبودید، (منظور تخصص لازم برای خرید و توزیع گوشت قرمز منجمد و توزیع گسترده آن) و بدجوری ازت استفاده کردند.

متهم گفت خیلی‌ها از کارم راضی بودند و مورد تشویق برخی مسئولان قرار گرفتم که با واکنش صلواتی روبرو شد و به او گفت: شما باید مورد تشویق مردم قرار می‌گرفتید و کاری نمی‌کردید که آن‌ها در صف‌های طولانی بایستند.

اظهارات و رفتار‌های متهم خلیلی هنگام دفاع از خود با حاشیه‌های جالبی همراه بود و بار‌ها موجب خنده حضار در جلسه و هیات قاضی شد.

صبح امروز-سه شنبه- دومین جلسه رسیدگی به پرونده فروش آزاد گوشت‌های برزیلی با ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی برگزار شد.

 

 

 

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: