تاریخ انتشار: ۱۲:۵۷ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
حسین توکلی:

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته فردا برگزار می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ خبر داد.
آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته فردا برگزار می‌شود
رویداد۲۴ حسین توکلی (مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور) با اشاره به آخرین آمار دریافت کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۸ در ۱۶ کد رشته با آزمون صبح روز جمعه ۱۱ مرداد در ۱۶۳ شهرستان و ۲۷۱ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: تاکنون از تعداد ۷۵ هزار و ۲۵۲ داوطلب شرکت‌کننده در کد رشته‌های با آزمون این دوره از کاردانی به کارشاسی ناپیوسته ۵۴ هزار و ۳۴ نفر معادل ۷۱.۸۰ درصد برای دریافت پرینت کارت خود اقدام نموده‌اند. داوطلبان فراموش نکنند که تا ساعت ۲۴ امروز ۵ شنبه ۱۰ مرداد فرصت دارند با ورود به سایت سازمان سنجش نسبت به پرینت کارت آزمون خود اقدام نمایند.

توکلی گفت: آزمون کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای برای پذیرش دانشجو در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در ۹ کد رشته با آزمون جمعه ۱۱ مرداد برگزار می‌شود.

وی در پایان اظهار داشت: از تعداد ۸۵ هزار و ۴۷۳ داوطلب ۹ کد رشته با آزمون این دوره، تعداد ۶۸ هزار و ۳۸۷ داوطلب معادل ۸۰.۳۶ درصد کارت ورود به جلسه را دریافت کردند. این تعداد داوطلبان نیز تا ساعت ۲۴ امروز ۱۰ مرداد فرصت دارد کارت آزمون خود را دریافت کنند.
منبع: ایلنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: