تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر

اولتیماتوم پلیس درباره حجاب به سلبریتی‌ها

سخنگوی نیروی انتظامی از تذکر و برخورد با بدحجابی سلبریتی‌ها خبرداد.

اولتیماتوم پلیس درباره حجاب به سلبریتی‌ها

رویداد۲۴ سردار احمد نوریان، درباره اینکه به نظر می‌رسد برخورد پلیس با موارد بدحجابی مردم عادی تندتر از سلبریتی‌ها و ... است، گفت: وقتی یک تخلفی رخ دهد، برای پلیس تفاوتی ندارد که مرتکب آن تخلف چه کسی باشد و همه در برابر قانون یکسان هستند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس در برخورد با بدحجابی برابر قانون رفتار می‌کند، افزود: بر همین اساس برای پلیس فرقی ندارد که فرد متخلف بازیگر باشد، خبرنگار باشد یا هر فرد دیگری و وعیار عمل ما قانون است.

سخنگوی ناجا با بیان اینکه پیام پلیس در برخورد با بدحجابی به همه منتقل شده است، تصریح کرد: همه افراد در جامعه باید اخلاق و قانون را رعایت کنند.

نوریان در مورد اینکه آیا پلیس تاکنون به این افراد تذکر داده است؟ گفت: افراد ممکن است نا آگاهانه یا بر اثر غفلت دست به چنین کاری زده باشند که به آنان تذکر داده شده و در صورتی که چندین بار تکرار شود با آن برخورد نیز خواهد شد کما اینکه مواردی بوده که به آنها تذکر
 داده‌ایم.

وی در مورد اینکه آیا در مورد پوشش بازیگران به وزارت ارشاد نیز تذکرات لازم داده شده است؟ اظهارکرد: در این مورد تذکرات لازم به وزارت ارشاد نیز داده شده است و ما از آنان نیز خواسته‌ام تا این موارد را به هنرمندان منتقل کند.

نوریان در مورد آندسته از سلبریتی‌ها و افرادی که اقدام به ترویج حجاب اختیاری و ... در فضای مجازی می‌کنند هم به ایسنا گفت: در این زمینه نیز به طور خاص تذکراتی داده شده و پیگیری نیز می‌شود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
خطیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
0
0
رویداد مروج و مبلغ سخیف ترین شکل بی عفتی و عریان نمایی و دریدن حجاب زن در جامعه مسلمانان ایران اسلامی است . در آستانه انتخابات روانگردانی با این شیوه ها و نشان دادن ناتوانی نهادهای قانونی با قانون شکنان خود را بخوبی نشان می دهد و قطعا بزودی دست خدا دوستان و طرفداران عفت و پاکی از آستین های مصلحین امت اسلامی ظاهر خواهد شد انشاءالله تعالی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
0
0
به هنرپیشه هایی که قانون از جمله حجاب را رعایت نمی کنند نباید کار داده شود.!!! اینها باعث انحراف جوانان ما می شوند پس باید با شدت بیشتری با آنها برخورد شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: