تاریخ انتشار: ۱۷:۵۹ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۸

جزییات «پایتخت ۶» به روایت سیروس مقدم/ بهبود زنده باز می‌گردد!

سیروس مقدم از جزئیات «پایتخت ۶» سخن گفت و اینکه بازگشت بهبود قرار نیست به صورت روح باشد و او زنده در سریال حضور دارد.

جزییات «پایتخت ۶» به روایت سیروس مقدم/ بهبود زنده باز می‌گردد!

رویداد۲۴ سیروس مقدم در برنامه صبحگاهی شبکه سه سیما حضور یافت و درباره «پایتخت ۶» و جزئیات این برنامه توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: کاراکترهای «پایتخت» برای نویسنده ها و تنابنده شناخته شده اند و هر لحظه می دانند این کاراکترها در قصه چه واکنشی نسبت به اتفاقات باید داشته باشند.

وی درباره این کاراکترها بیان کرد: نوشتن درباره این کاراکترها از یک نظر سخت شده است چون ما سراغ بیان همه جزییات برای این خانواده ها رفته ایم. با این حال حدود دو ماه است که محسن تنابنده و آرش عباسی نویسندگان سریال به دنبال ظرفیت های جدید هستند.

کارگردان «پایتخت» درباره حذف باباپنجعلی نیز عنوان کرد: حذف او به امروز و دیروز ربطی ندارد وقتی سریال تمام شد هم من و هم تنابنده اعلام کردیم که به نظر می رسد ظرفیت این نقش به پایان رسیده است و ما یا باید راه دیگری برای حضور او داشته باشیم که به پیشنهاد محسن تنابنده این بود که به روح تبدیل شود و هرازگاهی به قصه وارد شود و یا برادر دیگری اضافه شود که کار پنجعلی را انجام دهد.

وی اضافه کرد: تا حدود دو ماه پیش که قرار و مدار ما برای ساخت «پایتخت» قطعی شد این تصمیم ما هم جدی شد و خانم غفوری حتی با علیرضا خمسه هم صحبت کرده بود که به دنبال ظرفیت های جدید هستند.

مقدم درباره اینکه علیرضا خمسه در برخی رسانه ها اعلام کرده که از این تغییر بی خبر بوده است، گفت: به این معنا که او را صدا بزنند و به او رسمی و قانونی اعلام کنند که از پروژه حذف شده، نبوده است و شاید در این زمینه حق با او باشد ولی در جلسات دیگری صحبت هایی با حضور او انجام شده بود که مدیر تولید و خود من حضور داشتم.

وی ادامه داد: ما آقای خمسه را دوست داریم و اتفاقا دیروز هم در دفتر کار درباره فصل دوم «خواب زده ها» صحبت می کردیم و احتمالا یکی از نقش های فصل دوم را به او بدهیم.

مقدم در بخش دیگر صحبت هایش درباره نحوه بازگشت بهبود با بازی مهران احمدی نیز یادآور شد: در قسمت قبلی ما اعلام کردیم بهبود سارس گرفته و به آفریقا رفته است و حین آموزش و پرورش فیل فوت کرده و جسد او را آتش زده اند. اما او برمی گردد و چگونگی برگشتن او هم بامزه است. یکی از من پرسید قرار است برای این فصل به آفریقا برویم اما من به او گفتم که آفریقا را به سریال می آوریم و قصه جذابی دارد که خود بهبود هم در آن هست و روح نیست.

این کارگردان در پایان درباره زمان شروع تولید سریال نیز اعلام کرد: متن های سریال در حال نوشته شدن است و من اکنون دارم قسمت دوم را می خوانم. اوایل آذرماه تصویربرداری را شروع می کنیم و از ۱۵ - ۲۰ روز قبل دیدن لوکیشن ها و پیش تولید را خواهیم داشت. ضمن اینکه ممکن است کاراکتر مسنی وارد قصه کنیم تا طیف کهنسال هم از ما راضی باشند اما بازیگر این نقش هنوز مشخص نشده است.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: