تاریخ انتشار: ۱۷:۲۴ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۸

لپ تاپ با فناوری ۵ G رونمایی می‌شود

یکی از کارمندان لنوو فاش کرده این شرکت در دسامبر سال جاری لپ تاپ مجهز به شبکه اینترنت۵ G را رونمایی می‌کند که عمر شارژ باتری آن یک روزه است.

رویداد۲۴  به زودی بازار لپ تاپ دگرگون می‌شود. شرکت لنوو قصد دارد لپ تاپ‌های ۵ G را در دسامبر سال جاری میلادی رونمایی کند. همچنین عمر شارژ باتری‌های این لپ تاپ یک روزه است.

وب سایت ۹۱ mobiles به نقل از یکی از کارکنان لنوو این خبر را منتشر کرده است. لپ تاپ‌هایی که به شبکه اینترنت ۵ G متصل شوند وضعیت بازار را زیر و رو می‌کنند.

با اتصال به شبکه اینترنت ۵ G سرعت دانلود افزایش می‌یابد و از میزان تاخیر در اتصال کاسته می‌شود. از سوی دیگر چنین لپ تاپ‌هایی علاوه بر دسترسی به اینترنت می‌توانند به سرویس‌های ابر نیز متصل شوند.

علاوه بر آن کارمند لنوو فاش کرده این شرکت مشغول همکاری نزدیک با کوالکام و اینتل است تا لپ تاپ‌هایی بسازد که عمر شارژ باتری آن‌ها یک روزه است.

این بدان معنا است که احتمالا لپ تاپ‌های لنوو با ویندوز ۱۰ سریع‌تر عرضه می‌شوند. از سوی دیگر کوالکام نیز مشغول همکاری با تولید کنندگان لپ تاپ است تا دستگاه‌هایی مبتنی بر تراشه‌های اسنپ دراگون این شرکت را بسازند که ویژگی‌های موبایل مانند اتصال مداوم به اینترنت و عمر شارژ باتری را افزایش می‌دهد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: