تاریخ انتشار: ۱۵:۴۴ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
اولین همایش آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در بانک ملی ایران آغاز به کار کرد.
مدیرعامل بانک ملی ایران: از طهارت سازمان خود و شبکه پولی کشور صیانت می‌کنیم
رویداد۲۴  این همایش امروز با قرائت پیام مدیرعامل بانک در مشهد و با حضور تنی چند از مدیران امور، روسای ادارات و کارکنان ادارات کل آموزش، مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، ادارات امور شعب، کارشناسان قوه قضاییه و بانک مرکزی در مشهد مقدس کارش را آغاز کرد.

حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران در پیامی خطاب به این آموزش آورده است: زمان در گذر است و تغییرات سریع تکنولوژیک در عصر ارتباطات به موازات گشودن افق‌های روشن برای انسان‌های عصر حاضر، موجبات تجهیز هنجارگریزان و مجرمین را به انواع ابزار‌های کاربردی و منفی، فراهم آورده است.

در این پیام با اشاره به این که «من و همکاران شریف، صدیق، صبور و وفادار بانک ملی ایران در نکو نام‌ترین نهاد پولی و بانکی ایران با ادای سوگند وفاداری و پاکدستی، افتخار خدمت یافته ایم»، تاکید کرده است: بر ماست تا دست رنج پیشینیان خود را که همان عزت بخشی و اعتلای نام بانک ملی ایران در عرصه ملی و بین المللی است، ارج نهیم.

در ادامه پیام مدیرعامل بانک ملی ایران آمده است: حال که جامعه جهانی برائت خود را از عدم شفافیت مالی و عواید مجرمانه ابراز کرده و ضمن فراخوان همگانی به مبارزه با پولشویی و تامین مالی ترورریسم، اجماع جهانی را بر این حرکت فزاینده مطالبه می‌کند، کارکنان پر تلاش و عزت طلب بانک ملی ایران نیز به سیاق گذشته پر افتخار خود و آیین مسلمانی خویش در اطاعت از امر الهی «یا ای‌ها الذین آمنو لا تاکلو اموالکم بینکم بالباطل» عزم خود را جزم کرده اند تا با تعلیم و تعلم شیوه‌های مقابله و رویارویی با محرمات و آلودگی‌های مالی، از طهارت سازمان خود و شبکه پولی کشور صیانت کرده و با ایجاد آگاهی و حساسیت در نیرو‌های جوان و پرورش افسران لایق مبارزه با پولشویی، انگشت اتهام کذب اشاره شده به این مرز و بوم را از آن دور کنند و با ارتقای بینش خود در کارزار معروف و منکر به همگان اثبات کنند که بانک ملی ایران، سازمانی هوشمند و پاکیزه است.

حسین زاده در پایان تاکید کرده است که کارکنان بانک ملی ایران در این راه از بن اعتقادات خویش همت خواهند کرد تا بانک همواره بر تارک این مرز و بوم بدرخشد و میهن عزیزمان از هرگونه آسیب و اتهامی مبرا شود.

 

 

 

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
0
0
بانک ملی بانک علاف کن و نابودکننده مشتری. شعبه شمس آباد را ببندید بهتر نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
0
0
بانک ملی چه مسخره
فرشته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
0
0
کمی به کارمندان رسیدگی کنید توجه به شرایط اونها تو این اشفته بازار اقتصادی ثواب داره اسم بانک گوشهارو کر کرده ولی تو عمقش هیچی نیست
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: