تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
کشتی جایزه بزرگ گرجستان؛
نمایندگان ایران روز پنجشنبه و در ادامه رقابت‌های بین المللی کشتی جایزه بزرگ گرجستان برابر حریفان به روی تشک می‌روند.
۱۲ نماینده از ایران به مصاف حریفان می‌روند
رویداد۲۴ رقابت‌های بین المللی کشتی جایزه بزرگ گرجستان در شهر تفلیس و در سه وزن ۵۷، ۶۵ و۷۴ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد و چهار وزن ۶۰، ۶۷، ۷۷ و ۸۷کیلوگرم کشتی فرنگی برگزار می‌شود.

نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:
در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۲۰ نفر حضور دارند، شیرزاد بهشتی طلا در دور اول استراحت می‌کند و در دور دوم به مصاف حریفی از گرجستان می‌رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده کشتی گیران هند و گرجستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۱۸ کشتی گیر شرکت کره اند، حامد تاب و محمدجواد رضایی در دور نخست استراحت دارند و در دور دوم به مصاف هم می‌روند. نفر برنده این دیدار در دور سوم به مصاف پیروز مبارزه کشتی گیران گرجستان و اوکراین می‌رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند، پژمان پشتام در دور اول به مصاف حریفی از کشور گرجستان می‌رود و محمدعلی گرایی با نماینده کشور فرانسه کشتی می‌گیرد. در صورت پیروزی دو نماینده کشورمان در دیدار‌های نخست، در دور دوم با یکدیگر کشتی خواهند گرفت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۹ شرکت کننده حضور دارند، رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با کشتی گیر گرجستانی مصاف می‌دهد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران فرانسه و گرجستان سرشاخ می‌شود.

کشتی آزاد:
در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند، علیرضا سرلک در دور اول به مصاف حریف گرجستانی می‌رود و در صورت پیروزی بر وی، در دور بعد نیز با یکی دیگر از کشتی گیران میزبان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۱۱ کشتی گیر شرکت کرده اند، پیمان بیابانی و ایمان صادقی در دور نخست با نمایندگانی از کشور گرجستان پیکار می‌کنند و در صورت پیروزی در دور بعد با یکدیگر کشتی خواهند گرفت. ابوالفضل حاجی پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز در دور نخست استراحت می‌کند و در دور دوم به مصاف کشتی گیر هندی می‌رود. وی در صورت پیروزی در این مبارزه در دور سوم با نماینده کشور میزبان سرشاخ خواهد شد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۲ شرکت کننده دارد، سید احمد محمدی در دور نخست با کشتی گیری از گرجستان دیدار می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف نماینده کشور اسلواکی می‌رود. رضا افضلی نیز در دور اول استراحت می‌کند و در دور دوم به مصاف حریف گرجستانی می‌رود. وی در صورت پیروزی در دور سوم با برنده کشتی گیران روسیه و گرجستان کشتی خواهد گرفت. دو نماینده کشورمان در این وزن تا دیدار فینال با یکدیگر کشتی نخواهند گرفت.

رقابت‌های بین المللی کشتی جایزه بزرگ گرجستان جام بالاوادزه و کارتوزیا روز‌های ۱۶ تا ۱۹ مردادماه در شهر تفلیس برگزار می‌شود.
منبع: ایرنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: