تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۸

رقابت سه هافبک در میانه میدان استقلال/ فرمانده جدید آبی‌پوشان کیست؟

نگاهی به نحوه یارگیری تیم استقلال نشان می‌دهد در این فصل رقابتی تنگاتنگ بین سه هافبک این تیم در میانه زمین جریان خواهد داشت.

رقابت سه هافبک در میانه میدان استقلال/ فرمانده جدید آبی‌پوشان کیست؟

رویداد۲۴  تیم فوتبال استقلال در حالی به استقبال فصل جدید می‌رود که ترکیب این تیم نسبت به فصل گذشته تغییرات نسبتا زیادی دارد. یکی از مناطق این تیم که نسبت به فصل گذشته دستخوش تحول می‌شود، خط میانی است.

استراماچونی در حالی تیمش را آماده فصل نوزدهم می‌کند که مسعود ریگی هافبک میانی و جدید این تیم از اولین روز در تمرینات تیمش حضوری فعال داشت و گفته می‌شود وی یکی از آماده‌ترین بازیکنان استقلال در تمرینات است.

فرشید باقری و علی کریمی دو هافبک میانی این تیم که فصل گذشته هم حضوری موثر در این تیم داشتند، پس از تمدید قرارداد با تاخیر به تمرینات اضافه شدند.

مثلث ریگی، باقری و کریمی می‌تواند خیال هر تیم مدعی را بابت داشتن یک کمربند میانی قابل اعتماد راحت کند و حالا استراماچونی با خیالی آسوده از خط میانی اش به دیگر مناطق زمین فکر می‌کند.

در فصل نوزدهم این سه بازیکن رقابتی تنگاتنگ خواهند داشت و دغدغه شیرین استراماچونی می‌تواند انتخاب بهترین نفر از بین آن‌ها باشد. بهترین نفری که شاید بتواند فرمانده جدید آبی‌ها در فصل جدید باشد.

تنها آغاز فصل نوزدهم و ورود به مسابقات مشخص می‌کند بهترین نفر برای قرار گرفتن در مرکز خط میانی استقلال کدام بازیکن است.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: