تاریخ انتشار: ۲۰:۳۵ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
جواد زرینچه:
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مطمئن باشید استقلال در فصل جدید، عملکرد موفقی خواهد داشت.

استقلال این فصل موفق خواهد بود/ هواداران به حاشیه‌ها توجه نکنند

رویداد۲۴ جواد زرینچه در خصوص خبرهای منتشر شده پیرامون استعفای استراماچونی گفت: نمی‌خواهم در این خصوص صحبت کنم اما اینکه گفته می‌شود او استعفا داده و از امکانات تیم رضایت ندارد، صحبت درستی نیست. مگر ما همیشه امکانات فراوانی در فوتبالمان داشتیم؟ بنابراین او از فوتبال ما شناخت داشته که به ایران آمده و مطمئنم بحث استعفای او، شایعه بوده است. 

وی در مورد حضور میلیچ بازیکن جدید استقلال افزود: این بازیکن امروز یا فردا در تهران خواهد بود تا قرارداد خود را با آبی‌پوشان به ثبت برساند.

زرینچه در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال قبل از شروع لیگ، باز هم بازی تدارکاتی خواهد داشت؟ گفت: سرمربی آبی‌پوشان برای هماهنگی تیمش، هر هفته یک بازی می‌گذارد و قرار است صبح پنجشنبه ساعت ۹:۳۰ یک دیدار دوستانه را برابر عقاب برگزار کنیم تا تیم آماده شروع لیگ شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال آماده شروع لیگ جدید است؟ اظهار داشت: جلسه‌ای را با استراماچونی برگزار خواهیم کرد تا در خصوص سفر به تبریز، هماهنگی‌های لازم انجام شود زیرا سرمربی آبی‌پوشان به این مسائل بسیار حساس است.

زرینچه در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند این فصل موفق باشد؟ گفت: صد درصد مطمئن باشید که آبی‌پوشان فصل خوبی را آغاز و با موفقیت به پایان خواهند رساند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران می‌خواهم به حاشیه‌ها توجه نکنند، استقلال به آرامش نیاز دارد و حمایت آنها می‌تواند دست حاشیه‌سازان را کوتاه کرده؛ انشاءالله هواداران را در تبریز و مقابل دیدار برابر ماشین‌سازی در ورزشگاه خواهیم دید.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: