تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - ۰۹ مهر ۱۳۹۸
حسینی:

خطیر با خاله‌زنکی بین من و رحمتی دعوا انداخت/ کدام معاون استعفا می‌کند و بعد موج مکزیکی می‌رود؟

دروازه بان تیم استقلال گفت: در ابتدا باید بگویم بیش‌تر بازیکنان و مربیان عوض شدند و تفکرات جدید در استقلال حاکم شده است.

خطیر با خاله‌زنکی بین من و رحمتی دعوا انداخت/ کدام معاون استعفا می‌کند و بعد موج مکزیکی می‌رود؟

رویداد۲۴  سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم گفت: در ابتدا باید بگویم بیشتر بازیکنان و مربیان عوض شدند و تفکرات جدید در استقلال حاکم شده است. بعد از گلی که از فولاد خوردیم دچار افت شدیدی شدیم و بعد از آن جوی بود که در دقایق آخر گل نخوریم. امیدوارم از این به بعد این طور نشود.

نباید شرایط طوری باشد که وقتی گل می خوریم بگویند حسینی مقصر است

وی درخصوص اینکه برخی معتقدند او افت کرده افزود: برخی ها گفتند که من شرط گذاشته‌ام و در این بین برخی دیگر برای اولین‌بار صحبت‌های خصوصی باشگاه را به رسانه‌ها دادند و از آن روز به بعد جو سنگینی علیه من به راه افتاد. من می‌دانستم کار سختی دارم اما انتقادات سازنده‌ را به جان می‌خرم و هواداران هر چه بگویند قبول می‌کنم چون آنها صاحب اصلی باشگاه هستند و حق دارند. مطمئنا اگر انرژی آنها نبود من در این چند سال نمی‌توانستم بازی کنم. اما اینطور نباید باشد که اگر گل می‌خوریم بگویند حسینی مقصر است. چرا که وقتی یک تیم گل می‌زند همه با هم گل می‌زنند و وقتی یک تیم گل می خورد همه با هم گل می‌خورند اما متاسفانه برخی‌ها از جاهای دیگر خط می‌دهند تا مرا خراب کنند. من راه دیگری ندارم چرا که با کمک خدا بالا آمده‌ام و باید تلاش کنم تا جواب اعتمادها را بدهم.

در بازی های قبلی بدشانس نبودیم شرایط ما فرق می کرد

دروازه‌بان تیم استقلال درخصوص اینکه طلسم نبردن این تیم شکست اظهار داشت: ببینید در بازی‌های قبل اگر بدشانسی نبود شرایط ما فرق می‌کرد. اگر مقابل فولاد و ذوب ‌آهن نتیجه گرفته بودیم الان 6-5 امتیاز بالاتر بودیم و دیگر صحبتی از طلسم شدن و این مسائل نبود. خدا را شکر که دیروز برنده شدیم و جو تیم بهتر شده و امیدوارم که بتوانیم روند خوبی که داریم را ادامه دهیم.

مگر دیوانه ام تمرین نکنم چون رقیب ندارم

حسینی درخصوص اینکه بعد از صحبت‌های خطیر و اینکه گفته می‌شود او رقیب سرسختی ندارد به نظر می‌رسد که تمرکزش به هم خورده خاطرنشان کرد: اصلا اینطور نیست که رقیب دارم یا ندارم چرا که مگر می‌شود بازیکنی دوست نداشته باشد تلاش کند؟ شما می‌توانید از آقای غلامپور بپرسید که من نهایت تلاشم را در تمرینات انجام می‌دهم چرا که دوست دارم ستاره باشم. مگر دیوانه هستم که تمرین نکنم چون رقیب ندارم؟ مطمئنا از این به بعد تلاشم را دو برابر می‌کنم تا روزهای خوبم تکرار شود هرچند که در این چند بازی بدشانس بودم و می‌خواهم به آن چیزی که می‌خواهم برسم.

آقای خطیر مگر استعفا ندادی چرا هر روز مصاحبه می کنی؟

وی ادامه داد:‌درباره آن آقایی که اسمش را بردید و نمی‌خواهم نام او را بیاورم باید بگویم او سال گذشت رفیق صمیمی من بود و از رحمتی به من بد می‌گفت و باعث شد تا بین من و رحمتی در نیم فصل دعوا بوجود بیاید که کسی از آن خبر ندارد. او به من زنگ می‌زد و از رحمتی بد می‌گفت و به رحمتی زنگ می‌زد و از من بد می‌گفت و با این کارهای خاله زنکی بین ما دعوا انداخت. او مگر به اقایان فتح‌الله زاده و جویباری گیر نمی‌داد که دست از سر استقلال بردارید و حالا که از این تیم رفتید مصاحبه نکنید تا استقلال نفس بکشد؟ مگر تو استعفا ندادی پس چرا هر روز مصاحبه می‌کنی؟

کدام معاون استعفا می دهد و بعد موج مکزیکی می رود؟

حسینی ادامه داد: این آقا 10 ماه اینجا بود اما مصاحبه می‌کند و در صفحه شخصی‌اش تبلیغات می‌گذارد یا اینکه در ورزشگاه موج مکزیکی می‌رود! بس کن این مسخره‌بازی‌ها را. کدام معاون استعفا می‌دهد و بعد موج مکزیکی می‌رود؟ این کارها دیگر قدیمی شده و هواداران باهوش استقلال می‌دانند که چه کسی دنبال پست و مقام است. سال گذشته سه بازی مانده بود که لیگ تمام شود و قبل از بازی با العین او مرا دعوت کرد تا به خانه امید روانخواه بروم تا قراردادم را تمدید کنم. او صحبت‌هایی انجام داد که اگر بخواهم آنها را انجام دهم دیگر نمی‌تواند در ورزشگاه موج مکزیکی برود! حالا دو روز قبل از بازی می آید و می‌گوید من شرط گذاشتم تا من خراب شوم اما اگر من خراب شوم تو به حقت می‌رسی؟

به خطیر توصیه می کنم سکوت کند وگرنه حرف هایی که پشت همه زده را می گویم

دروازه بان استقلال در پاسخ به این سوال که چه کسانی این خط‌ها را می‌دهند خاطرنشان کرد: نمی‌دام از کی خط می‌گیرند اما آقای خطیر بعد از بازی با الهلال خندان پیش من آمد و گفت خوب حال رحمتی را گرفتی با گلریت! حالا رحمتی آدم خوب داستان شده و من آدم بد شدم؟ او می‌گوید دوست داشته رحمتی بماند اما من به او می‌گویم که سکوت کند و گرنه حرف‌هایی که پشت مدیریت باشگاه، آقای فتحی و بازیکنان زده را می‌گویم تا دیگر سکوت کند.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: