ویلموتس علیه لژیونرها/ لیست کامل مطرح‌ترین بازیکنانی که از تیم ملی فوتبال خط خوردند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - ۱۶ مهر ۱۳۹۸
مارک ویلموتس به تازگی نام ۲۳ بازیکن تیم ملی برای بازی مقابل بحرین و کامبوج را منتشر کرد.
ویلموتس علیه لژیونرها/ لیست کامل مطرح‌ترین بازیکنانی که از تیم ملی فوتبال خط خوردند
رویداد۲۴ پس از انتشار لیست جدید، برخی مربیان که از دیده شدن لیگ خوشحال بودند، به تمجید از ویلموتس پرداختند و برخی اعتقاد داشتند تیم تحت هدایت‎شان شامل بازیکنانی است می‎توانستند به تیم ملی راه پیدا کنند.

به هر حال تمام لیست‎های تیم ملی با چنین مسائلی مواجه می‎شود و اجتناب ناپذیر است. به همین بهانه، تیمی متشکل از بازیکنان جامانده از لیست ویلموتس تدارک دیدیم که می‏‎خوانید؛ لیستی که درست شبیه لیست تیم ملی می‎تواند با تمجید یا انتقاداتی همراه باشد!

دروازه ‎بان

سید حسین حسینی: دروازه‎بان استقلال قرار بود عقاب آسیا باشد، اما با گل‎های عجیبی که دریافت می‎کند، حالا شانس بازگشت به تیم ملی را هم از دست داده است. او کار سختی در آینده دارد.

مدافعان میانی

شجاع خلیل‎ زاده: شما می ‎دانید چرا شجاع به تیم ملی دعوت نمی‎شد؟ به نظرتان موضوع خاصی در این میان وجود دارد یا به لحاظ فنی، مارک ویلموتس هم اعتقادی به این بازیکن ندارد؟ آیا حواشی عجیب این بازیکن، او را از تیم ملی دور کرده؟

روزبه چشمی: بازیکنی که از نظر کارلوس کی‎ روش به عنوان مدرن ‎ترین مدافع فوتبال ایران معرفی شده بود، دیر به استقلال برگشت و حالا باید برای بازگشت به تیم ملی با هدایت ویلموتس صبر و حوصله به خرج بدهد.

دفاع راست

وریا غفوری: اگر منصف باشیم، به این موضوع پی می‎ بریم که وریا به اندازه کافی خوب و مفید نبود. او در این هفته ‏‎ها غرق در حاشیه شد و به شدت مورد انتقاد هواداران تیم خودش قرار گرفت. البته وریا گفته به زودی برمی‎گردد.

دفاع چپ

سعید آقایی: بازی‎‌های درخشانی در سپاهان ارائه می‎کند، ولی هنوز خبری از حضورش در تیم ملی نیست. او روزی پای ثابت اردو‌های ملی بود.

هافبک دفاعی

سعید عزت‎اللهی: خبری از این بازیکن نیست فقط می ‎دانیم او در بلژیک به سر می‌برد، اما بازی نمی‎ کند و اصلا معلوم نیست بازیکنی با آن کیفیت، مصدوم است یا موضوع دیگری باعث دوری این جوان بلندقامت و خوش‎استیل از فوتبال شده است.

هافبک راست

علیرضا جهانبخش: حیف است ستاره دو فصل قبل لیگ هلند، حالا نیمکت نشین باشگاه برایتون باشد. او باید قدر خودش را بیشتر از این‌ها بداند. البته می ‎گویند دلیل اصلی حذف جهانبخش از تیم ملی در اردوی پیش‎رو، مصدومیت است.

هافبک چپ

مهدی ترابی: سوگلی همه مربیانی است که با او کار کرده‎اند. اگر وریا سرشناس‎‌ترین خط خورده اردوی اخیر تیم ملی باشد، ترابی عجیب‎‌ترین است. شاید مقصر عدم دعوت از ترابی به تیم ملی، گابریل کالدرون باشد که از او در پست‎های مختلف و با ماموریت‎های گنگ استفاده می‎ کند.

هافبک بازیساز

فرشید اسماعیلی: این بازیکن مدتی است به دوران اوج خود نزدیک شده و شاید بتواند در اردو‌های بعدی شرکت کند. او این شانس را داشت در همین اردو هم از سوی مارک ویلموتس کارت طلایی ورود به کمپ را دریافت کند که این طور نشد.

مهاجم

اللهیار صیادمنش: اگر با چشم باز و هوشمندی بیشتری اقدام به انتخاب تیم آینده خود می‎کرد، شاید اوضاع با امروز متفاوت بود. او حالا در دسته دوم فوتبال ترکیه مشغول تمرین است.

رضا قوچان‎نژاد: از تیم ملی و بازی‎‌های ملی خداحافظی کرده، ولی هنوز دلش با تیم ملی است. رفقای نزدیکش می‎گویند ماجرای خداحافظی او، لجبازی با کارلوس کی‎روش بود، اما اگر توسط ویلموتس به اردو دعوت شود، با دل و جان برمی‎ گردد. نامش را در لیست غایبان این اردو می‎ نویسیم تا اگر در اردو‌های بعدی دعوت شد، تعجب نکنید!
 
 
منبع: جام جم ورزشی
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: