تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۲۸ مهر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
جوان کم توان ذهنی که با بالارفتن از حفاظ فلزی وارد قفس شیر‌ها در باغ وحشی در هند شده بود با وجود رودررو شدن با یک شیر بطور معجزه آسایی نجات یافت.
رویداد۲۴ مرد کم توان ذهنی‌ای که با بالا رفتن از حفاظ فلزی یک باغ وحش در هند وارد قفس شیر‌ها شده بود بطور معجزه‌آسایی از مرگ حتمی گریخت. در این حادثه که در باغ وحش دهلی اتفاق افتاد " رهان خان" ۲۸ ساله با وجود رودررو شدن با یک شیر از این حادثه جان سالم بدر برد.

در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است، لحظه وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو رهان در حالی که در کنار یک درخت در مقابل یک شیر روی زمین نشسته است دیده می‌شود. لحظاتی بعد و با نزدیک شدن شیر به این جوان او اقدام به دراز کشیدن روی زمین می‌کند.


در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که شیر سر خود را به صورت این جوان نزدیک کرده او دستی بر سر این حیوان می‌کشد. سپس شیر که خود را برای حمله آماده می‌کند ابتدا با دو دست خود ضربه‌ای به سینه این جوان وارد کرده و تعادلش را بهم می‌زند. این ویدئو نشان می‌دهد که رهان خان بلافاصله از روی زمین بلند شده و در پشت درخت قرار می‌گیرد.

پس از این حادثه پرسنل باغ وحش وارد عمل شده و توانستند جان این جوان را جات دهند. " ریاز احمد خان"، سخنگوی این باغ وحش گفت: " ماموران باغ وحش با قرار دادن یک نردبان به داخل قفس شیر‌ها از این جوان خواستند تا بلافاصله آنجا را ترک کند، اما او در حالی که صدای پرسنل ما را می‌شنید از انجام این کار طفره می‌رفت. او حتی داد می‌زد نمی‌خواهم نجاتم دهید. سرانجام پرسنل ما موفق به نجات او شدند. "

گفتنی است؛ این جوان که گفته می‌شود یک فرد مبتلا به کم توانی ذهنی بود به مقر پلیس منتقل شد.

 

 

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
0
0
ایا نمیدانید اون جوان کم نوان ذهنی خدایی دارد که بسیار نیرومندنر از هر شیریه؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: