تاریخ انتشار: ۲۱:۴۱ - ۳۰ مهر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
واعظی:
رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه جنگ اقتصادی بی سابقه دولت آمریکا علیه ایران اسلامی به رغم تاثیرات منفی بر اقتصاد کشور نتوانسته روند رو به رشد اقتصاد را متوقف کند، تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های گسترده دولت، کشور به کارگاه سازندگی تبدیل شده و روند توسعه ادامه دارد.

با برنامه ریزی‌های دولت، کشور به کارگاه سازندگی تبدیل شده است

رویداد۲۴ محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری عصر سه شنبه در هشتمین نشست اعضای شورای مدیران کل دفاتر وزارتی و حوزه ریاست سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی، با بیان اینکه روند کشور به سمت توسعه و پیشرفت است، گفت: دولت انتقاد‌های سازنده را با جان و دل می‌پذیرد همانطور که مقابل تخریب‌ها سکوت نخواهد کرد. خوشبختانه کارنامه دولت قابل قبول و دفاع است و ما مسئولان باید امانت دار زحمات کارکنان خود باشیم که شبانه روز برای تحقق برنامه‌ها و وعده‌های دولت به مردم تلاش می‌کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری، اداره کشور با وجود اعمال تحریم فروش نفت ایران و کاهش درآمد‌های کشور را یکی از دستاورد‌های مهم دولت دانست و افزود: اگر روند طبیعی ادامه داشت و تحریم‌های بی سابقه با خروج آمریکا از برجام به کشور تحمیل نمی‌شد، برنامه ریزی‌ها بر این بود که میوه اقدامات و دستاورد‌های دولت یازدهم در دولت دوازدهم چیده شود.

واعظی ضرورت ارتباط و تعامل گسترده‌تر با مردم را از طرف مدیران دولتی مورد تاکید قرار داد و افزود: ارتباط بیشتر با مردم و تعامل با آحاد جامعه را در سفر‌های پرتعداد وزرا و مسئولان دولتی در دستور کار قرار داده و تاکید داشتیم که تعامل و ارتباط با مردم هیچوقت نباید قطع شود.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه کلید حل همه مشکلات کشور اعم از سیاسی و اقتصادی در داخل است، گفت: با کمک مردم و همبستگی مسئولین و همکاری نزدیک قوای سه گانه و نهاد‌ها از مشکلات عبور خواهیم کرد.

واعظی با بیان اینکه حدود دو سال از عمر این دولت باقی مانده، گفت: تلاش همه ما باید این باشد که در این فرصت باقی مانده مردم در عمل و در ذهن خود خاطره مثبتی از عملکرد دولت تدبیر و امید در طول ۸ سال داشته باشند تا این تفکر و اندیشه برای اداره کشور ادامه یابد.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم جریان‌سازی‌های کاذب ذهن جامعه را مشوش کند، تأکید کرد: شفاف سازی، صیانت از حقوق شهروندی، مبارزه با فساد، شایسته سالاری، تشکیل میز خدمت، ارتقای سلامت اداری، تحقق دولت الکترونیک، حمایت از بخش خصوصی، تقویت اقتصاد دیجیتال و استفاده از فضای مجازی و شرکت‌های دانش بنیان و صرفه جویی از مهمترین شعار‌های دولت و سیاست مورد توجه مدیران بوده که باید با قوت ادامه یابد.

واعظی در ابتدای سخنان خود نیز با قدردانی از تلاش همه دستگاه‌ها برای خدمت رسانی به زائران اربعین حضرت سید الشهدا (ع) گفت: در این گردهمایی و آیین مذهبی باشکوه شاهد مدیریت بسیار عالی استانداران، فرمانداران، شهرداران و همه دست اندرکاران به ویژه در استان‌های خوزستان، کرمانشاه و ایلام بودیم که همبستگی ملی را به نمایش گذاشته و باعث غرور ملی شدند.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
0
0
لامصب بابای من توبیمارستان جلوی چشم مرد مقصر پرستار ودکتر وازمایشگاهش بود خونش لخته شده بود 24 ساعت ماهم نمیدونستیم تااز زبان ازمایش گیرنده شنیدم صداش درامده بود که جای خون گرفتن نداره وخودشون نمیایند ازمایش بگیرند شبش به پرستارمیگم حال بابام بد خدمتکار فرستاده بعد از 50 سال حق بیمه دادن اینم دست مزدش
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: