تحریم‌ها باعث ممانعت از برنامه‌ریزی‌ها در کشور نمی‌شود | رویداد24
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۱۶ آبان ۱۳۹۸
واعظی:
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: تحریم‌ها باعث ممانعت در پیشرفت کشور نشده، اما بدان معنا نیست که مردم مشکل ندارند.
تحریم‌ها باعث ممانعت از برنامه‌ریزی‌ها در کشور نمی‌شود
رویداد۲۴ محمود واعظی چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری لامرد تصریح کرد: امروز تحریم‌ها باعث ممانعت از برنامه ریزی‌ها در کشور نمی‌شود و شاهد پیشرفت‌ها در بسیاری از زمینه‌های می‌باشیم و این بدان معنا نیست که مردم هیچ مشکلی ندارند.

وی با بیان اینکه شرایط تحریم‌ها باعث اقتدار ایران و انسجام بیشتر مردم و مسئولان شد و شاخص‌های اعلام شده از سوی استاندار فارس در زمینه‌های مختلف را امیدوار کننده دانست.

وی ضمن تاکید بر حفظ و استمرار انسجام ملی در سالی که قرار است انتخابات برگزار شود، گفت: تقسیمات کشوری اخیر در استان فارس بدون حاشیه اجرا شد و هوشمندی مسئولان و مردم بود که این تقسیمات کشوری انجام شود و باعث شادی بیش از یک میلیون نفر در استان فارس شد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان‌های لامرد و مهر، گفت: لامرد و مهر به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده که امروز همه از مهندسان، کارگران، نخبگان و مسئولان تلاش دارند تا با دلسوزی این طرح‌ها به بهره برادری برسد و این وحدت و همدلی، انگیزه دولت را برای کار کردن مضاعف کرد و این منطقه جنوب استان فارس نسبت به سال‌های ۶۰، توسعه چشمگیری داشته است.

وی پیشرفت پروژه‌ها بازدید شده در این منطقه را مطلوب ازریابی کرد و گفت: قول می‌دهم که پروژه‌های نیمه تمام را پیگیری کنم و یکی از پروژه‌های نیمه تمام بیمارستان جدید لامرد بود که توسط خیراندیش در حال ساخت می‌باشد و با صحبتی که با وزیر بهداشت داشتم، قرار شد ۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه افتتاح سالن ترمینال فرودگاه لامرد، مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان و کارخانه آلومینیوم جنوب در روند رو به رشد این منطقه موثر خواهد بود، بیان کرد:بهره برداری از کارخانه آلومینیوم جنوب باعث تحول چشمگیر در این منطقه می‌شود و با برنامه ریزی که در این بخش انجام شده، توسعه و سرمایه گذاری در صنایع پایین دست باعث جلوگیری از خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده عظیم، اشتغالزایی چند برابر و باعث توسعه استان فارس و این منطقه خواهد شد.

واعظی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که این پروژه‌ها در سفر ریاست محترم جمهور به استان فارس و این منطقه به بهره برداری برسد.
تحریم‌ها باعث ممانعت از برنامه‌ریزی‌ها در کشور نمی‌شود

حضور سرزده رئیس دفتر رییس جمهور در جمع مردم عسلویه

رئیس دفتر رئیس جمهور چهارشنبه شب در بازگشت به عسلویه از لامرد، به صورت سرزده در پارک ساحلی شهر نخل تقی در شهرستان عسلویه حضور یافت و در فضایی صمیمی با خانواده‌هایی که در پارک حضور داشتند، گفتگو کرد.

محمود واعظی که در این دیدار از سوی استاندار و جمعی از اعضای شورای این شهر همراهی می‌شد، به ابراز احساسات خانواده‌ها به گرمی پاسخ گفت و با آنان به گفتگو نشست.

در این دیدار برخی از حاضران در پارک نیز با دیدن رئیس دفتر رییس جمهور در جمع خود، به بیان مشکلاتشان پرداخته و خواستار حل آن شدند که واعظی از استاندار بوشهر خواست برای حل مشکلات مطرح شده اقدامات لازم را انجام دهد.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: