تاریخ انتشار: ۲۲:۵۸ - ۱۲ آذر ۱۳۹۸
وزیرکشور:

هرکسی خود را در تراز مجلس می‌بیند، برای داوطلبی نام نویسی کند

رحمانی فضلی گفت: هر کسی خود را در تراز و معیار‌های مجلس شورای اسلامی می‌بیند حتما برای داوطلبی نمایندگی مجلس ثبت نام کند.

هرکسی خود را در تراز مجلس می‌بیند، برای داوطلبی نام نویسی کندرویداد۲۴  "عبدالرضا رحمانی فضلی" افزود: مراجعه داوطلبان برای نام نویسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه روز نخست خوب بود.

وی اضافه کرد: ثبت نام داوطلبان در این سه روز نسبت به مدت مشابه دوره قبل در سال ۹۴ ، افزایش خوبی داشته است.

وزیر کشور تصریح کرد: خواهش و تقاضایم این است هر کسی خود را در تراز و معیارهای مجلس شورای اسلامی برای مردم می بیند و علم، تجربه و توان را طبق فرموده مقام معظم رهبری دارد، حتما بیاید ثبت نام کند.

رحمانی فضلی اضافه کرد: این افراد حتما ثبت نام کنند تا مردم هم از توان، تجربه و علم آنان در بهبود وضع کشور، تدوین قوانین درست و انجام نظارت های صحیح قانون استفاده کنند.

فعالیت ستاد انتخاباتی ساعت ۸ صبح روز یکشنبه دهم آذر همزمان با دستور وزیر کشور به فرمانداری های سراسر کشور ، آغاز و نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از آن لحظه شروع شد. داوطلبان تا شنبه شانزدهم آذر برای ثبت نام فرصت دارند.

براساس این گزارش، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات تعداد داوطلبانی که ثبت نام شان نهایی شده را ۳ هزار و ۸۰ نفر اعلام کرد و گفت: ۸۹ تن از این داوطلبان مرد و بقیه زن هستند.

وی با بیان افزایش ۱۳درصدی ثبت نام داوطلبان نسبت به مدت مشابه دوره قبل در سال ۹۴، ادامه داد که تعداد ثبت نامی های داوطلبان زن هم ۵۳ درصد نسبت به همین زمان اشاره شده، افزایش یافته است.

 یازدهمین دوره انتخابات مجبس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان روز جمعه دوم اسفند برگزار می شود.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: