تاریخ انتشار: ۱۲:۳۵ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
سردار علی فدوی:
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه بسیج و سپاه در حوادث اخیر بدون سلاح به میدان آمدند گفت: در مقرهای ما اسلحه بود که اگر به حوزه‌های بسیج حمله کردند از خودشان دفاع کنند، اما نیروهای ما در خیابان بدون اسلحه بودند.

اعتراضات مردمی

رویداد۲۴ سردار علی فدوی در مراسم اختتامیه بسیج حقوقدانان با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: چند روز پیش شهدای بسیاری دادیم که نمونه آن شهید ابراهیمی بود. کار بزرگی انجام شد ما باید به میدان می‌رفتیم که به میدان هم رفتیم علی رغم اینکه الزاماتی وجود نداشت که می‌توانست وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه اینکه این موضوع غائله و فتنه بزرگی بود افزود: دشمنان تلاش کردند در طول 40 سال انقلاب علیه ما اقداماتی انجام دهند اما ما در تمامی موضوعات پای کار بودیم. خیلی از کشورهای بزرگ گفته‌اند که ما با چه روش و مکانیزمی اقدام کردیم که 48 ساعته این قصه جمع شد. آنها ابعاد قصه را هم می‌دانستند.


بیشتر بخوانید: محمود صادقی: اگر آمار کشته‌شدگان اعلام نشود، آمار گزارش‌های مردمی را منتشر می‌کنیم 


جانشین فرمانده سپاه با اشاره به مراسم امروز بسیج در سالن 12 هزار نفری آزادی، گفت: یکی از ادله‌های خداوند این است که انسان کارهای سخت انجام دهد. یکی از کارهای سخت دادن جان است چون عزیزتر از جان وجود ندارد. شهید ابراهیمی ما مظلومانه جان داد. در همه کشور بسیج و سپاه پای کار رفت و یک نفر آنها در خیابان‌ها و میدان اسلحه نداشتند، ما بی اسلحه رفتیم در حالیکه جلوی ما خیلی اسلحه بود.

سردار فدوی ادامه داد: البته در مقرهای ما اسلحه بود که اگر به مقر، پایگاه، نواحی و حوزه‌های بسیج حمله کردند دفاع از خودشان کردند اما در خیابان اسلحه نداشتیم که این را علاوه بر دستورالعملی و ابلاغ به صورت دائم کنترل می‌کردیم. یعنی سردار سلامی و بنده 24 ساعته در مرکز فرماندهی نشسته بودیم و با همه کشور تماس زنده داشتیم و در خیلی جاها تصاویر برقرار بود.

وی در توضیح نحوه شهادت شهید ابراهیمی گفت: شهید ابراهیمی را اشرار تنها دوره کردند اما او قائل به اجرای تکالیفش بود. چون آدم در کار سخت است که نشان می‌دهد چطور تکالیفش را انجام می‌دهد. طبیعتا کاری که سخت نیست هم دلیلی ندارند که برای انجامش جان داد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
0
0
چندین مریخی که زیر لباسشان اسلحه داشتند این اشوبگران تجملگرا و شکم سیر را که اکثرا اقوامشان در امریکا و کانادا واروپا است را‌ کشتند که حقشان بود
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: