تاریخ انتشار: ۲۰:۰۵ - ۰۲ دی ۱۳۹۸

بهروز وثوقی بازیگر جدید «آشغال‌های دوست داشتنی اصل»؟

محسن امیریوسفی گفته بود، فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» را با یک بازیگر جدید برای نمایش به جشنواره فیلم فجر سی و هشتم تحویل داده است.

بهروز وثوقی بازیگر جدید «آشغال‌های دوست داشتنی اصل»؟رویداد۲۴  محسن امیریوسفی اعلام کرده بود، فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» را با یک بازیگر جدید برای نمایش به جشنواره فیلم فجر سی و هشتم تحویل داده است.

حال شنیده‌ها حاکی از این است که این بازیگر جدید، «بهروز وثوقی» است. هنوز صحت این خبر توسط عوامل فیلم تایید یا تکذیب نشده است.

به گفته منابع آگاه، امیریوسفی فیلمبرداری این سکانس‌ها را شخصاً در پاییز سال ۹۱ و پس از طی مراحل تولید در ایران، در سفری که به آمریکا داشته انجام داده و با توجه به آنکه مراحل فنی و نهایی فیلم در آنجا انجام شده، عوامل فیلم نیز از این موضوع اطلاع نداشته‌اند و دیروز پس از افشای خبر این اقدام، از آن مطلع و صحت و سقم آن را جویا شدند. امیریوسفی با توجه به حواشی که بر سر اکران نسخه پیشین رخ داده بود، ترجیح داد نسخه اولیه اکران شود و حالا در نسخه تازه، وثوقی ایفای نقش کرده است.

امیریوسفی درباره تفاوت نسخه جدید و نسخه‌ی اولیه، گفت: این نسخه دلخواه کارگردان است که دقیقا مطابق فیلمنامه پروانه ساخت گرفته از سازمان سینمائی در سال ۹۱ است. نسخه جدید ۵۵ دقیقه با نسخه اکران شده تفاوت دارد که این پلان‌ها جداگانه در پائیز ۹۱ فیلمبرداری شده، ولی در نسخه اکران نبود. در این نسخه جدید که هفت سال آماده اکران بوده بازیگری جدید هم حضور دارد که از نقش‌های اصلی است و در نسخه اکران شده حضور نداشت.

فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» درباره خانواده‌ای است که یک شب فرصت دارند مشکل مادر خانواده را حل کنند. مادر خانواده (شیرین یزدان بخش) در زمان شلوغی‌های سال ۸۸ مجبور می‌شود به تعدادی از معترضین پناه بدهد و به دلیل فشار اطرافیانش برای دور ماندن از خطر زندان، مشغول به جمع کردن وسایل مشکوک خانه‌اش می‌شود و…

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: