تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - ۰۸ دی ۱۳۹۸

۷ دلیل اختلاف انصاری‌فرد و کالدرون؛ پای سه نفر دیگر هم در میان است!

اختلاف سلیقه و نظر بین انصاری‌فرد و کالدرون ماجرای جالبی دارد، یک نفر سوم بیشترین نقش را در این اختلاف داشته است.

۷ دلیل اختلاف انصاری‌فرد و کالدرون؛ پای سه نفر دیگر هم در میان است!

رویداد۲۴ کالدرون و انصاری‌فرد با هم به مشکل خوردند، برای فهمیدن این مسئله هم خیلی نیازی به کارگاه بازی نیست، مصاحبه‌های کالدرون مهمترین سند برای این مسئله است.

شاید برای همه جالب باشد چطور در پرسپولیس که قهرمان نیم‌فصل شده به این صورت بین سرمربی و مدیرعاملش مشکل وجود دارد. در این گزارش قصد داریم به زوایایی این اختلاف عجیب و غریب بپردازیم.

داستان اینستاگرام پرحاشیه

یکی از مسائلی که در این چند وقت گذشته باعث بروز حواشی و اختلاف بین کالدرون و انصاری‌فرد شده، صفحه اینستاگرامی کالدرون است. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به شکل عجیبی و به صورت فارسی در این مدت در صفحه رسمی خودش از باشگاه گلایه کرده است. صحبت از این است که گرداننده این صفحه مدیر برنامه‌های پرحاشیه کالدرون است اما اعلام شده که کالدرون با اتکا به تکنولوژی ترجمه اینستاگرام خودش به صورت فارسی پست می‌گذارد!

نکته وقتی جذاب می‌شود که می‌بینیم حتی کامنت‌ها و نظرهای مخالف کالدرون در این صفحه پاک می‌شود! حالا سوال اینجاست آیا کالدرون خودش این نظرات را پاک می‌کند یا بازهم مدیر برنامه‌های او نقش تعیین کننده در این میان دارد. 

پای اعضای هیئت مدیره در میان است

شاید جالب باشد بدانید یکی دیگر از دلایل اختلاف کالدرون و انصاری‌فرد دو نفر از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هستند! گفته می‌شود این دو عضو پرحاشیه هیئت مدیره (نه نبی) با کمک مدیر برنامه‌های کالدرون در تلاش هستند تا آتش اختلاف بین کالدرون و انصاری‌فرد را فعلا روشن نگه دارند. این در شرایطی است که انصاری‌فرد حتی در زمانی که هواداران پرسپولیس بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان علیه کالدرون شعار سر دادند از سرمربی آرژانتینی تیمش حمایت کرد. به نظر می‌رسد روشن ماندن آتش اختلاف بین کالدرون و انصاری‌فرد برای این گروه سود و منفعت دارد.


بیشتر بخوانید: خداحافظی کالدرون از هواداران پرسپولیس +عکس


مدیر برنامه‌های دردسر ساز 

شاید مهمترین عامل در بحث اختلاف کالدرون و انصاری‌فرد، مدیر برنامه‌های کالدرون باشد. این شخص ایرانی بنا بر دلایلی که حتی برای باشگاه روشن نیست به قول معروف «آتش بیار معرکه» شده است. اینکه بین انصاری‌فرد و مدیر برنامه‌های کالدرون چه گذشته را کسی نمی‌داند اما هرچه هست باعث شده این شخص تمام تلاشش را انجام بدهد تا بین مدیرعامل و سرمربی محبوب پرسپولیس اختلاف ایجاد کند.

چه کسی به کالدرون بی‌احترامی کرده؟

کالدرون بارها که آخرین مرتبه‌اش در پست اینستاگرامی روز گذشته‌اش بود از واژه «بی‌احترامی» استفاده کرده است. حتی خودش مدعی شده مشکلی بابت پول ندارد اما از بی‌احترامی که مدیران باشگاه به او کرده‌اند ناراحت شده است. حتی کالدرون روز گذشته در پست اینستاگرامی‌اش نوشت که هزینه تشریفات پروازش را خودش متقبل شده و این بی‌احترامی است!

نکته جالب اینجاست که چند ساعت قبل از پرواز کالدرون به سمت آرژانتین،‌ انصاری‌فرد و مدیران پرسپولیس به خانه کالدرون می‌روند تا سال نو میلادی را به او تبریک بگویند. حتی توسط انصاری‌فرد جشنی به مناسبت سال نو میلادی برای خارجی‌ها گرفته می‌شود که کالدرون از حضور در این جشن انصراف می‌دهد. 

پیروانی یکی از دلایل مهم اختلاف! 

یکی از اتفاقات عجیب این چند روز این بود که از طرف منابع آگاه اعلام شد گابریل کالدرون در آخرین جلسه‌ای که با اعضای هیئت مدیره داشته اعلام کرده افشین پیروانی و یکی دیگر از مدیران باشگاه پرسپولیس نباید در این باشگاه حضور داشته باشند. مسئله‌ای که باعث تعجب همه شده است. گفته می‌شود برخی تحرکات از داخل باشگاه و ارتباط خوب پیروانی با انصاری‌فرد باعث شده تا کالدرون به شکل عجیبی قید پیروانی را بزند.

خیال کالدرون راحت است! 

با اینکه هنوز داستان کالدرون و باشگاه پرسپولیس به فسخ قرارداد نرسیده اما گفته می‌شود یکی از دلایل تخریب انصاری‌فرد توسط کالدرون و البته نزدیکانش خیال راحت سرمربی آرژانتینی از اخراج نشدن است! کالدرون و البته مدیر برنامه‌هایش می‌دانند با وارد شدن به فاز پرداخت قسط دوم قرارداد، باشگاه اگر به دلیل بدرفتاری یا عدم نتیجه‌گیری کالدرون را اخراج کند باید کل پولش را بدهد! همین مسئله باعث شده تا کالدرون با خیال راحت به حملاتش به انصاری‌فرد ادامه بدهد.

پول یکی از دلایل مهم اختلاف

درست است که کالدرون اعلام کرده مشکل مالی ندارد و مسئله، مسئله پول نیست اما یکی از مهمترین دلایل ناراحتی سرمربی آرژانتینی و موفق پرسپولیس پول است. با وجود اینکه به هر شکلی شده باشگاه پرسپولیس بعد از چند ماه توانست قسط اول قرارداد کالدرون را پرداخت کرد اما کالدرون از پرداخت مابقی پولش نگران است. شاید باشگاه و انصاری‌فرد بتوانند اعتماد کالدرون را جلب کنند تا این آرژانتینی و دستیارانش دیگر دغدغه پول را نداشته باشند.

در شرایطی بین انصاری‌فرد و کالدرون اختلاف پیش آمده که وقتی دلایل این اختلاف‌ها را بررسی می‌کنیم، مشخص می‌شود چیز مهمی بین طرفین نیست و شاید با صحبت ساده و اعتماد سازی بشود این اختلاف‌ها را مدیریت کرد. البته این در شرایطی است که نقش نفرات دیگر در این اختلاف زیاد است و اگر دیگران اجازه بدهند و برای آنها موفقیت پرسپولیس مهم باشد می‌توانند این اختلاف‌ها را مدیریت کنند. 

منبع: میزان
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: