تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۸

جلسه سرنوشت ساز نمایندگان ایران با AFC/ رایزنی‌ها جواب می‌دهد؟

مدیران عامل چهار باشگاه ایرانی حاضر در لیگ‌ قهرمانان آسیا با رایزنی‌های محمد حسن انصاریفرد و موافقت وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال امشب راهی مالزی مقر کنفدراسیون فوتبال اسیا می‌شوند.

لیگ قهرمانان آسیا

رویداد۲۴ محمدحسن انصاری فرد یکشنبه شب گذشته، پس از مشاوره با برخی مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت و گویی با وزیر ورزش پیشنهاد داد نمایندگان چهار باشگاه ایرانی برای ارائه نظرات خود و هواداران پرشماری که دارند راهی مالزی شده و با مقامات ارشد کنفدراسیون رایزنی و دیدار کنند.

این پیشنهاد انصاریفرد با استقبال سلطانی فر همراه بود و وزیر ورزش از مدیر عامل پرسپولیس خواست این موضوع را به شکل جدی پیگیری نماید.

مدیرعامل پرسپولیس در جلسه دیروز نمایندگان چهار باشگاه ایرانی با مسوولان فدراسیون نیز خواهان آن شد که به کنفدراسیون اعلام شود این چهار تیم خواهان مذاکره با مسوولان ارشد کنفدراسیون هستند. این خواسته با استقبال بهاروند و شکوری همراه بود و مکتوب به کنفدراسیون اعلام شد که با آن موافقت شده است.


بیشتر بخوانید: پرسپولیس و سپاهان هنوز از جدول AFC حذف نشده‌اند


دبیر فدراسیون فوتبال و مدیران عامل چهار باشگاه ایرانی برای رایزنی‌ها و انتقال دغدغه ها به سران کنفدراسیون احتمال زیاد امشب عازم مالزی می شوند و مقامات ایرانی که در کنفدراسیون کرسی دارند نیز حمایت خود را از این اقدام اعلام داشته اند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: