تاریخ انتشار: ۲۱:۰۹ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۸

شایعه‌ای جدید درباره نوکیا ۹.۲؛ احتمال وجود دوربین زیر نمایشگر

براساس آخرین گزارش‌ها، HMD Global راه اندازی گوشی هوشمند پرچمدار بعدی نوکیا را به تعویق انداخت تا شانس بهتری برای رقابت در بازار ۲۰۲۰ داشته باشد. این بدان معناست که شرکت مذکور وقت زیادی را صرف طراحی تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ خواهد کرد.

شایعه‌ای جدید درباره نوکیا ۹.۲؛ احتمال وجود دوربین زیر نمایشگررویداد۲۴ براساس آخرین گزارش ها ، HMD Global راه اندازی گوشی هوشمند پرچمدار بعدی نوکیا را به تعویق انداخت تا شانس بهتری برای رقابت در بازار 2020 داشته باشد. این بدان معناست که شرکت مذکور وقت زیادی را صرف طراحی تراشه اسنپدراگون 865 خواهد کرد.

پیش بینی می شود یکی از مهمترین تغییرات در نسخه جدید گوشی نوکیا، وجود یک دوربین سلفی زیر نمایشگر باشد. این نخستین نسخه از گوشی های نوکیا با چنین تکنولوژی خواهد بود.

سایر شرکتها قبلاً در مورد این فناوری صحبت کرده اند. مثلاً اوپو اطلاعات مختلفی را در این زمینه منتشر کرد. اما به نظر می رسد این گوشی ها هنوز آماده ورود به بازار نیستند. درباره گوشی جدید نوکیا نیز مشخص نیست با یک نسخه آزمایشی رو به رو خواهیم شد یا صحبت درباره یک نسخه اصلی است.

شایعه‌ای جدید درباره نوکیا ۹.۲؛ احتمال وجود دوربین زیر نمایشگر

نوکیا 9.2 از نصب چند دوربین عقب ناموفق نوکیا 9 چشم پوشی می کند و به جای آن ، ترجیح می دهد یک نوع سنتی تر را انتخاب کند. بنابراین دیگر به عنوان یک ویژگی متمایز عمل نخواهد کرد. شاید دوربین جلو "پنهان" بتواند معادلات و پیش بینی ها درباره نسل جدید گوشی های نوکیا را تغییر دهد.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: