تاریخ انتشار: ۰۹:۵۳ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
این مرد که دو قبضه سلاح کمری و وسیله‌ای شبیه به بمب همراه داشت بعد از 3 ساعت تسلیم شد.

اخبار حوادث

رویداد۲۴ مردی مسلح که همسر خودش را در محل کارش گروگان گرفته بود بعد از 3 ساعت مذاکره پلیسی بالاخره تسلیم شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران ساعت 15 و 40 دقیقه امروز  شنبه شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و خبر داد گروگانگیری در خیابان آزادی بعد از میدان نبش کوچه نجارزادگان به وقوع پیوسته و فردی حدودا 35 ساله با دو قبضه سلاح کمری و وسیله‌ای شبیه بمب فروشنده یک شیرینی‌فروشی را گروگان گرفته و درخواست‌هایی دارد.

گروگانگیری در خیابان آزادی تهران

ماموران کلانتری 119 مهرآباد بلافاصله در محل حاضر شدند. به محض حضور ماموران فرد گروگانگیر شروع به تیراندازی هوایی کرد و از همه نیروهای انتظامی خواست از مغازه خارج شوند. سپس هماهنگی‌های بعدی انجام و سه واحد خودرویی در محل حاضر شدند و دورتادور فروشگاه توسط عوامل انتظامی کنترل و از شهروندان خواسته شد به فروشگاه نزدیک نشوند.

در بررسی‌های اولیه معلوم شد مرد مسلح همسر خودش را گروگان گرفته است.

این فرد چند سالی با دختری جوان قرار ازدواج داشت و آنها یک سال پیش ازدواج کردند اما پس از آن پدر دختر به ادامه این زندگی راضی نبود و مانع دیدار این دو نفر می‌شد. فرد گروگانگیر درخواست داشت والدین او در محل حاضر شوند که این کار با هماهنگی پلیس انجام شد و مذاکراتی داشتند اما متقاعد نشدند.

مرد مسلح همسرش را گروگان گرفت

پس از حدود 40 دقیقه مذاکره رییس کلانتری و سرکلانتر پلیس پیشگیری با فرد گروگانگیر این بار رییس پلیس پیشگیری تهران در محل حاضر شد و بعد از آن مذاکرات دو سال به طول انجامید تا این‌که فرد گروگانگیر بالاخره پس از 3 ساعت از شروع ماجرا حاضر ‌شد خود را تسلیم کند و اسلحه و ریموتی را که برای بمب درنظر گرفته بود  تحویل ماموران داد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: