تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر

پس از دکل نفتی، این‌بار باند اتوبان غیب شد!

یک منابع آگاه ضمن ابراز شگفتی از مورد پیش آمده اظهار کرد وقتی به این زمین‌خواری ۷ هکتاری پی بردیم که گفتند یک باند از یک اتوبان ـ موجود در نقشه‌های هوایی و طرح تفضیلی ـ ناگهان مفقود شده است و به دنبال باند مفقودی گشتن همانا و پیدا شدن ۷ هکتار زمین پس از سال‌ها نیز همان.

زمین خواری

رویداد۲۴ دادگستری استان یزد فارغ از حواشی ساختگی و شوآفی به نام «جشنواره عروسک‌ها و تئاتر عروسکی» به دور از شتابزدگی و البته با دقت و ظرافت، پرده از پرونده‌ای عجیب و در عین خود کم نظیر برمی‌دارد.

منابع آگاه ضمن ابراز شگفتی از مورد پیش آمده اظهار می‌دارند که وقتی به این زمین‌خواری 7هکتاری پی بردیم که گفتند یک باند از یک اتوبان ـ موجود در نقشه‌های هوایی و طرح تفضیلی ـ ناگهان مفقود شده است و به دنبال باند مفقودی گشتن همانا و پیدا شدن 7هکتار زمین پس از سال‌ها ‌‌نیز همان.

خبر زمین‌خواری و اتوبان‌خواری عجیب، ناگهان لای یک خبر گُم می‌شود؛ «جشنواره عروسک‌ها و تئاتر عروسکی»! دعوایی بالا می‌گیرد بر سر بودجه 12میلیاردی این جشنواره و اما همچنان رگه‌هایی از خبر زمین‌خواری در رسانه حضور دارد. برخی که همواره احساس کرده‌اند بعضی تلاش می‌کنند اصل موضوع را با یک یا چند خبر حاشیه‌ای گم کنند این بار به این موضوع حساسیت ویژه‌ای نشان می‌دهند که؛ «جشنواره عروسک‌ها و تئاتر عروسکی»؛ واقعی است یا پوششی برای یک پرونده؟

در مقام دفاع شاید گفته شود این جشنواره از ماه‌ها قبل برنامه ریزی شده است و اما در مقام رد این دفاع، قاطعانه می‌گوییم: «آفتاب یزد چندماهی است که در جریان این پرونده و جزئیات آن قرار دارد و اما به دلیل رعایت مباحث قضایی و عدم ایجاد وقفه در سیر پرونده دست نگه می‌دارد تا در بزنگاه، خبری را رسانه‌ای کند که از همان ابتدا، تمامی جزئیات آن را می‌دانست.» و این بدان معنا است که شاید وقتی اظهارنامه‌های قضایی به دست شان رسید و دیدند در دوران ریاست عالیه آیت الله رئیسی بر قوه‌قضائیه و ریاست غلامعلی دهشیری بر دادگستری استان یزد دیگر«بندبازی» جواب نمی‌دهد؛ «عروسک بازی» را در برنامه قرار دادند!


بیشتر بخوانید: چند درصد مساحت تهران از زمین‌خواران پس گرفته شد؟


این یک اصل است که متخلفان و نادیده‌انگاران قانون همواره به دنبال ایجاد حاشیه برای «ردگُم کنی» بوده‌اند و اما دستگاه قضا به عنوان چشمان بیدار جامعه است که باید هوشیار باشد که تجربه ثابت کرده است که نه‌تنها باهوش است که اساساً میانه‌ای با حواشی ساختگی، کاذب و عجیب و غریب ندارد.

اینک خبرهای خوشحال‌کننده حکایت از آن دارد که آن «یک باند اتوبان» و نیز آن «7هکتار زمین» باز پس گرفته شده و پرونده باقیمانده موضوعات مطروحه، سیر قضایی خود را در حال طی کردن است.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
0
0
جلل خالق تنها چیزی که وجود نداره وجدان و شرف هستش
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: