تاریخ انتشار: ۰۹:۴۰ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از آمادگی شهرداری تهران برای مقابله با کروناویروس خبر داد و گفت: اگر وزارت بهداشت نیاز داشته باشد که سوله‌های مدیریت بحران را برای ایجاد بیمارستان اورژانسی بیماران کرونا یا محل قرنطینه، در اختیار آن‌ها قرار دهیم حتما این کار انجام می‌شود.
تبدیل سوله‌های مدیریت بحران به بیمارستان اورژانسی کرونا
رویداد۲۴  ناهید خداکرمی، با اعلام آمادگی شهرداری تهران برای اطلاع رسانی از وضعیت کروناویروس در شهر تهران گفت: بروشور‌هایی توسط شهرداری تهران در مورد راه‌های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تهیه شده است که از امروز (دوشنبه) در سطح گسترده این بروشور‌ها میان مردم توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه محتوای علمی این بروشور‌ها توسط وزارت بهداشت تایید شده، گفت: براساس قانون، مبارزه، پیشگیری و کنترل بیماری‌ها بر عهده وزارت بهداشت است، اما مدیریت شهری با توجه به مسئولیت اجتماعی و همچنین لزوم توجه به سلامت عمومی شهروندان، بروشور‌هایی در سطح وسیع بین مردم توزیع خواهد کرد. هرچند وزارت بهداشت اطلاع‌رسانی خوبی در این زمینه داشته، اما از آنجایی که ممکن است این ویروس به ایران نیز وارد شود، باید آماده‌باش عمومی داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:
تدبیر دولت برای مقابله و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا
رئیس کمیته سلامت شورای شهر با بیان اینکه اگر وزارت بهداشت نیاز داشته باشد که سوله‌های مدیریت بحران را برای ایجاد بیمارستان اورژانسی بیماران کرونا یا محل قرنطینه، در اختیار آن‌ها قرار دهیم حتما این کار انجام می‌شود، افزود: البته تاکنون چنین درخواستی مطرح نشده، اما هر کمکی که از مدیریت شهری بخواهند ما آماده هستیم که بهترین امکانات را در اسرع وقت در اختیار آن‌ها قرار دهیم تا بدون نگرانی از این شرایط عبور کنیم.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: