تاریخ انتشار: ۲۰:۲۳ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
معاون عمرانی فرمانداری رودبار گفت: متاسفانه تعداد فوتی‌های حادثه سقوط بهمن در رشته‌رود به چهار نفر افزایش یافته و یک نفر مصدوم هم با بالگرد هلال احمر به مرکز درمانی منتقل شده است.

برف گیلان

  رویداد۲۴ محمداسماعیل حبیبی در خصوص آخرین وضعیت روستای رشته‌رود، اظهار کرد: مسیر دسترسی به رشته‌رود باز شده، اما متاسفانه یکی از بولدوزر‌ها در گودال گاز سقوط کرده و اکیپ پیاده هلال احمر به محل حادثه رسیده است.

معاون عمرانی فرمانداری رودبار افزود: متاسفانه تا این لحظه تعداد فوتی‌های حادثه سقوط بهمن در رشته‌رود به چهار نفر افزایش یافته و یک نفر مصدوم هم با بالگرد هلال احمر به مرکز درمانی منتقل شده است و عملیات آواربرداری با رفع مشکل پیش آمده ادامه خواهد داشت.
بیشتر بخوانید: دستور روحانی به ۴ وزیر برای رفع مشکلات ناشی از بارش‌ برف
وی ادامه داد: با باز شدن آزادراه امکانات و ماشین آلات جهت بازگشایی مسیر به روستا‌ها اعزام شدند، آزادراه باز شده، اما به دلیل یخ زدگی تردد به آهستگی جریان دارد.

حبیبی بیان کرد: شب گذشته ۹۰۰ مسافر را در مساجد شهرستان رودبار اسکان دادیم و امشب هم مساجد ما آماده اسکان و پذیرایی از مسافران و در راه ماندگان هستند.

وی در پاسخ به اینکه وضعیت بولدزر سقوط کرده در گودال گاز چه خواهد شد؟ تصریح کرد: در حال حاضر دو کمرشکن دو محوره برای نجات بولدوزر آمده‌اند، اما نتوانستند مشکل را برطرف کنند و از استان درخواست کمرشکن چهار محوره کردیم.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: