تاریخ انتشار: ۲۳:۴۲ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
با حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت:‌

افتتاح خط تولید ماسک تنفسی در شرکت مهرکام‌پارس

در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به شبکه سلامت کشور در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، خط تولید روزانه ۱۰ هزار ماسک تنفسی بهداشتی در شرکت مهرکام پارس راه‌اندازی شد.

ویروس کرونا

رویداد۲۴ در مراسم راه اندازی خط تولید ماسک بهداشتی در شرکت مهرکام پارس از شرکت‌های زیر مجموعه ایران خودرو، آقامحمدی عضو تشخیص مصلحت نظام، صادقی نیارکی سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت، فرشاد مقیمی مدیرعامل و وفادار نایب رئیس هیات مدیره ایران‌خودرو حضور داشتند.

به دنبال اعلام نیاز کمبود ماسک در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، شرکت ایران خودرو در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، یکی از خطوط تولید شرکت مهرکام پارس از شرکت‌های زیرمجموعه خود را که در تولید تجهیزات پلیمری فعال است، برای تولید ماسک بهداشتی تجهیز کردت روزانه ۱۰ هزار ماسک تولید و به شبکه سلامت کشور برای مبارزه با کرونا تخصیص دهد.

آقامحمدی عضو تشخصیص مصلحت نظام در حاشیه افتتاح این خط تولید اقدامات پیش گیرانه ایران خودرو در مقابله با ویروس کرونا در راستای ارتقای سلامت کارگران را ستود و گفت: امروز مردم باید مراقب باشند که در معرض این ویروس قرار نگیرد، اما آن‌ها که وظیفه اداره کشور و خدمات دهی دارند وضع شان فرق می‌کند و باید با حفظ شرایط بهداشت فردی و اجتماعی به وظایف خود مشغول باشند.

عادل پیرمحمدی مدیرعامل ساپکو نیز گفت: در کنار تلاش برای رونق خودروسازی، باتوجه به نیاز کشور به ماسک و اقلام بهداشتی، اگر پارچه مورد نیاز تامین شود می‌توانیم گان مورد نیاز کادر پزشکی و درمانی را هم تولید و تامین کنیم.


منبع: ایکوپرس
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
0
0
درست روز قبل از بازدید هیئت افتتاح کننده خط تولید ماسک شرکت مهرکام پارس، ، بیش از هزار نفر پرسنل تولیدی در صف های انبوه فشرده و بدون رعایت اصول ایمنی و بهداشتی، بسته های ارزاق شب عید خود را در ازدحام شدید دریافت کردند. دغدغه پرداختن مسئولانه به مسئولیت های اجتماعی چیزی فراتر از نمایش ها و شوهای تبلیغاتی ست. همین مورد را به کل ایران تعمیم دهید تا عملکرد مدیریت بحران در ایجاد بحران را توسط سطوح مختلف مدیریتی متوجه شوید.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: