تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲ - ۰۲ فروردين ۱۳۹۹

فرماندار بندرعباس: روزانه ده‌ها مسافر به شهرهایشان برگشت داده شده‌اند

فرماندار بندرعباس گفت: با تشدید کنترل‌ها در مبادی ورودی این شهر، ده‌ها مسافر با خودروهایشان برگشت داده شده‌اند.
شیوع ویروس کرونا
رویداد۲۴ عزیزاله کناری اظهار کرد:هر چند که شهرستان بندرعباس فاقد مرز مشترک با دیگر استان‌های کشور است، ولی روزانه تعداد قابل توجهی خودرو که به هشدار‌ها توجه نمی‌کنند و قصد ورود به این شهرستان دارند توسط تیم‌های رصد در ورودی‌های شهر برگشت داده می‌شوند.

وی افزود: در ۲۹ اسفند ۲۲۸ خودرو مسافران که قصد ورود به این شهرستان را از مسیر شمال استان را داشتند، برگشت داده شدند و از ورودشان به شهرستان ممانعت به عمل آمد.

فرماندار بندرعباس ادامه داد: همچنین در همین روز ۵ دستگاه خودروی مسافران از مسیر غربی و ۱۲ دستگاه از مسیر شرقی برگشت داده شدند.

کناری گفت: در اولین روز سال جدید نیز ۲۰۸ خودروی مسافرانی که بدون توجه به هشدار‌ها قصد سفر به بندرعباس و استقرار در این شهر را داشتند نیز با رصد دقیق و گفتگو با آنان به شهرهایشان برگشت داده شدند.

وی عنوان کرد: قطار ورودی چهارشنبه ۲۸ اسفندماه با ظرفیت ۲۸۰ نفر فقط ۸ مسافر داشت و قطار روز ۵شنبه ۲۹ فروردین نیز ۷ مسافر و دیروز هم ورودی قطار مسافری نداشتیم.

فرماندار بندرعباس تاکید کرد: هیچ خدماتی در شهر به مسافران نوروزی ارائه نخواهد شد و بازار‌ها تعطیل و بندر شهید حقانی نیز صرفا به ساکنان جزایر آنهم به طور محدود خدمات ارائه می‌کند.

کناری گفت: به هیچ وجه اجازه برپایی چادر در بوستان‌های شهر را به هیچ کس نخواهیم داد.
منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: