تاریخ انتشار: ۱۷:۴۱ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۹

تمام ورودی‌های شهر یزد مسدود شد

تمام ورودی‌های شهر یزد مسدود شدبا مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تمام ورودی‌های شهر یزد به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مسدود شد.
مسدود شدن ورودی‌های یزد
رویداد۲۴ شهردار یزد با اشاره به اینکه تمام ورودی‌های شهر یزد مسدود شده است، اظهار داشت: فقط بلوار مدرسی از طرف جاده تفت با عبور از ایستگاه قرنطینه و تب سنجی باز است.

وی عنوان کرد: با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا همچنین تاکید استاندار یزد و نشست صبح امروز یکشنبه ستاد عملیاتی کرونا با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان، ساعاتی قبل و از امروز یکشنبه سوم فرودین ماه ۹۹ تا اطلاع ثانوی، تمام ورودی‌های شهر یزد مسدود شد و هیچ‌گونه عبور و مروری میسر نخواهد بود.

عزیزی ادامه داد: شهروندان و افرادی که کار ضروری دارند فقط می‌توانند از مسیر میدان مدرسی (جاده تفت به یزد) روبروی سپاه الغدیر عبور و مرور کنند و در این محل نیز ایستگاه قرنطینه و تب سنجی راه اندازی شده و به صورت شبانه روزی از همه افراد تست گرفته می‌شود.

شهردار شهر جهانی یزد گفت: همه راه‌های فرعی از طرف شاهدیه، حمیدیا و دیگر مناطق به طرف شهر یزد از مسیر خط کنار گذر سنتو نیز، مقرر شده با ایجاد راه بند‌های ترافیکی و خاکریزی مسدود شود.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: