تاریخ انتشار: ۱۴:۲۹ - ۰۷ فروردين ۱۳۹۹
رئیس سابق هیات دوومیدانی اردبیل:

از برکناری‌ام شوکه شدم/ برای عزل من تحت فشار بودند

اکبر ورودی می‌گوید مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برای برکناری وی از ریاست هیات دوومیدانی این استان تحت فشار بوده‌اند.

دو ومیدانی

رویداد۲۴ آغاز فعالیت مهدی مبینی به عنوان سرپرست فدراسیون دوومیدانی با تغییر عجیب رئیس یک هیات استانی همراه بود. اکبر ورودی که تنها کمتر از سه ماه از ریاستش در هیات دوومیدانی استان اردبیل نمی گذشت برکنار و منصفی جایگزینش شد.

اکبر ورودی در خصوص اتفاقات رخ داده اخیر و ارتباطش با عدم شرکت وی در انتخابات فدراسیون گفت: در خصوص انتخابات دوومیدانی که در تاریخ ۱۹ اسفند برگزار شد من و بسیاری از روسای هیات های استانی در نامه ای به سرپرست فدراسیون عنوان کردیم که به علت شیوع کرونا قادر نیستیم به تهران بیاییم.


بیشتر بخوانید:«رفت و آمدهای» عجیب در باشگاه استقلال/ آبی‌هایِ بی سر و سامان!


وی افزود: من برای وزارت ورزش و جوانان احترام ویژه ای قائلم اما کاش آن مجمع را برگزار نمی کردند. تمام اماکن ورزشی و فعالیت های ورزشی در روزهای شیوع کرونا تعطیل شد و مدام از ما خواسته می شد تا در خانه بمانیم. همسر من کارمند علوم پزشکی است و نگرانی و وضعیت قرنطینه ما بیشتر از سایرین هم بود.

رئیس سابق هیات دوومیدانی استان اردبیل گفت: متاسفانه در اظهاراتی غیرمنصفانه و ناجوانمردانه به من می گویند شما به خاطر فلان کاندیدا یه مجمع نیامده ای، آیا سایرین که نیامده اند هم به خاطر فلان کاندیدا نیامده اند؟ همه افرادی که به درخواست مسئولان گوش داده و در خانه مانده اند هم برای یک کاندیدا این کار را کرده اند؟

وی با اشاره به برکناری اش از ریاست هیات استان تصریح کرد: ۲۸ اسفند آقای مبینی به عنوان سرپرست فدراسیون معارفه شدند و ظهر همان روز نامه عزل من را فرستادند یعنی اولین کاری که آقای مبینی در فدراسیون انجام دادند برکناری من بود.

ورودی ادامه داد: مقاومت اداره کل ورزش و جوانان که برای برکناری من تحت فشار بود تا ۵ فروردین ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام حکم سرپرست جدید را زدند در حالی که ایشان بازنشسته است.

وی افزود: کاش دوستان حداقل یک بار با من صحبت می کردند و بعد عزلم می کردند. رونوشت این نامه به معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان زده شده است در حالی که من تاکنون چنین چیزی را ندیده ام. واقعاً از تصمیم دوستان شوکه شدم. کاش می گذاشتند ما کارمان را در هیات شروع کنیم و اگر عملکردمان بد بود عزلم می کردند.

رئیس سابق هیات دوومیدانی استان اردبیل گفت: من خودم دوومیدانی کارم و مقام کشوری هم دارم. در زمان مسئولیت های سابقم نیز دغدغه زیادی برای این رشته داشتم و در افتتاح و استانداردسازی چند پیست پیش قدم بودم. این نحوه برخورد با من شایسته نبود و کاش حداقل من را صدا می کردند تا پس از صحبت با من تصمیمشان را بگیرند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: